Giegieo – darmowa wtyczka do MS Outlook w wersji 1.0.0

Z dniem 15 grudnia darmowy program Giegieo traci przyrostek BETA i zostaje oficjalnie opublikowany, jako wersja 1.0.0. Na wstępie krótko o programie dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji go poznać.

Giegieo łączy funkcjonalności programu Microsoft Office Outlook i komunikatora Gadu Gadu. Dzięki niemu możemy łatwiej i szybciej komunikować się z osobami w Outlooku. Giegieo wyświetla statusy osób bezpośrednio w programie Outlook, dzięki czemu zawsze wiemy, które osoby są dostępne. Statusy wyświetlane są zarówno dla kontaktów programu Outlook jak i dla osób, do których piszemy lub od których odbieramy wiadomości email. Jeśli osoby te są dostępne, możemy szybko rozpocząć z nimi rozmowę GG, wysłać SMS-a lub zadzwonić.

giegieo.PNG

Wersja 1.0.0 to wersja, w której poprawiona została między innymi stabilność aplikacji. Ulepszeniu uległ mechanizm odpowiedzialny za dopasowanie kontaktów MS Outlook do kontaktów Gadu Gadu podczas operacji importu znajomych z GG do Outlooka.

Wersję Release wyróżniają od wersji BETA nowe funkcjonalności. Pierwszą z nich stanowi integracja Giegieo z popularnym lokalizatorem internetowym Zumi. Dzięki tej współpracy możliwe jest szybkie wyświetlenie mapy dla kontaktu Outlooka, u którego zdefiniowano adres zlokalizowany na terenie Polski.

Kolejną nowością jest wsparcie dla Business Contact Managera 2007 w najnowszym Giegieo. Kontaktom zdefiniowanym w BCM 2007 będzie można nadawać numery GG, w szybki sposób nawiązać rozmowę, oraz wysłać SMS. Używając Giegieo szybko wyślesz SMS do kontaktu w Outlooku, który ma wpisany numer telefonu komórkowego. Możliwe jest wysłanie wiadomości do operatorów Plus GSM, Orange, Era.

Zapraszamy do pobrania najnowsze wersji:

Więcej na temat Giegieo

Giegieo na stronie gadudodatki.pl

Giegieo w PC World

One thought on “Giegieo – darmowa wtyczka do MS Outlook w wersji 1.0.0


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.