Jesienne raporty 2021 G2: rozwiązania CodeTwo utrzymują pozycje liderów

Choć za oknem lato ustępuje miejsca jesieni, rozwiązania CodeTwo niezmiennie utrzymują się na szczycie rankingów oprogramowania na portalu G2.com. Niezależni użytkownicy portalu wysoko ocenili nasze narzędzia do zarządzania podpisami i przepływem wiadomości w Microsoft 365 i lokalnych serwerach Exchange, uznając je za liderów w swoich kategoriach. Z kolei nasze rozwiązanie do migracji w chmurze zostało wyróżnione ze względu na łatwość konfiguracji. Więcej informacji znajdziesz w dalszej części artykułu.

Narzędzia CodeTwo nagrodzone w jesiennych raportach G2.com

CodeTwo Email Signatures for Office 365

Podobnie jak w raportach letnich 2021, nasze chmurowe rozwiązanie zostało uznane za lidera wśród oprogramowania do stopek email, zdobywając dodatkowo nagrody w 14 kategoriach. Oto niektóre z nich:

CodeTwo Email Signatures for Office 365 - nagrody G2 Fall 2021

Jesteśmy niezmiernie dumni, że CodeTwo Email Signatures for Office 365 to – według recenzji i badań zadowolenia klienta – wciąż najprostszy w użyciu i najlepiej oceniany produkt.

Przeczytaj recenzje użytkowników na G2

Inne rozwiązania CodeTwo

Klienci w swoich opiniach na g2.com docenili również inne produkty CodeTwo.

Narzędzia CodeTwo dla Office 365 - nagrody od G2 Jesień 2021

CodeTwo Exchange Rules Pro wygrywa w kategoriach Users most likely to recommend i Best support.

Według opinii użytkowników G2, CodeTwo Office 365 Migration nie ma sobie równych pod względem prostoty konfiguracji i jakości obsługi sprzedażowej. Innymi słowy, wybierając oprogramowanie CodeTwo, możesz mieć pewność, że nawet najtrudniejszy i najbardziej skomplikowany proces migracji skrzynek email nie będzie Ci straszny.

Twoja opinia jest dla nas ważna

Na koniec pragniemy podziękować Wam, drodzy klienci, za każdą recenzję, którą dzielicie się na portalach technologicznych, takich jak właśnie G2. Motywuje to nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy i tworzenia najlepszych produktów na rynku.

Dziękujemy!

CodeTwo Email Signatures for Office 365 to światowy lider i najwyżej oceniane rozwiązanie do dodawania podpisów email dla platform Microsoft 365 i Office 365. Jest to usługa chmurowa wdrażana w wybranym przez klienta regionie Microsoft Azure, którą chronią jedyny na świecie 4-warstwowy system zabezpieczeń zgodny z ISO/IEC 27001 i 27018 oraz bezpłatna przez 1 rok usługa do tworzenia kopii zapasowych danych Microsoft 365. Takie połączenie sprawia, że klient dostaje w swoje ręce najbezpieczniejsze oprogramowanie do dodawania podpisów email na rynku. Przy tworzeniu naszego produktu współpracujemy z firmą Microsoft. Jednocześnie możemy się pochwalić wyjątkową jakością obsługi klienta, która znalazła swoje odzwierciedlenie w konkursie Microsoft Partner of the Year – zostaliśmy laureatem w kategorii Customer Experience.

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 15 lat, korzysta obecnie ponad 100 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.