Jesienne raporty 2021 G2: rozwiązania CodeTwo utrzymują pozycje liderów

Choć za oknem lato ustępuje miejsca jesieni, rozwiązania CodeTwo niezmiennie utrzymują się na szczycie rankingów oprogramowania na portalu G2.com. Niezależni użytkownicy portalu wysoko ocenili nasze narzędzia do zarządzania podpisami i przepływem wiadomości w Microsoft 365 i lokalnych serwerach Exchange, uznając je za liderów w swoich kategoriach. Z kolei nasze rozwiązanie do migracji w chmurze zostało wyróżnione ze względu na łatwość konfiguracji. Więcej informacji znajdziesz w dalszej części artykułu.

Narzędzia CodeTwo nagrodzone w jesiennych raportach G2.com

CodeTwo Email Signatures for Office 365

Podobnie jak w raportach letnich 2021, nasze chmurowe rozwiązanie zostało uznane za lidera wśród oprogramowania do stopek email, zdobywając dodatkowo nagrody w 14 kategoriach. Oto niektóre z nich:

CodeTwo Email Signatures for Office 365 - nagrody G2 Fall 2021

Jesteśmy niezmiernie dumni, że CodeTwo Email Signatures for Office 365 to – według recenzji i badań zadowolenia klienta – wciąż najprostszy w użyciu i najlepiej oceniany produkt.

Przeczytaj recenzje użytkowników na G2

Inne rozwiązania CodeTwo

Klienci w swoich opiniach na g2.com docenili również inne produkty CodeTwo.

Narzędzia CodeTwo dla Office 365 - nagrody od G2 Jesień 2021

CodeTwo Exchange Rules Pro wygrywa w kategoriach Users most likely to recommend i Best support.

Według opinii użytkowników G2, CodeTwo Office 365 Migration nie ma sobie równych pod względem prostoty konfiguracji i jakości obsługi sprzedażowej. Innymi słowy, wybierając oprogramowanie CodeTwo, możesz mieć pewność, że nawet najtrudniejszy i najbardziej skomplikowany proces migracji skrzynek email nie będzie Ci straszny.

Twoja opinia jest dla nas ważna

Na koniec pragniemy podziękować Wam, drodzy klienci, za każdą recenzję, którą dzielicie się na portalach technologicznych, takich jak właśnie G2. Motywuje to nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy i tworzenia najlepszych produktów na rynku.

Dziękujemy!

CodeTwo Email Signatures 365 to pierwsze i jedyne na świecie rozwiązanie do podpisów email w pełni certyfikowane przez Microsoft. Jest to serwis chmurowy oparty na usłudze Azure, który wspiera wszystkie urządzenia i aplikacje poczty email. Nasz produkt został opracowany wspólnie z Microsoft, jest laureatem nagrody Microsoft i posiada najwyższe oceny satysfakcji użytkowników. Certyfikacja ISO/IEC 27001 i 27018 oraz nasz autorski 4-warstowy system zabezpieczeń sprawiają, że jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie do podpisów email na rynku. Obejrzyj krótki film produktowy

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 16 lat, korzysta obecnie ponad 120 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.