CodeTwo Outlook AutoConfig, nowa wersja 2.0

Dzisiaj publikujemy nową wersję 2.0 darmowego programu CodeTwo Outlook AutoConfig. Jest to program, który pozwala w bardzo prosty sposób skonfigurować konto pocztowe w takich programach, jak Outlook Express, Microsoft Office Outlook, Poczta Systemu Windows (Windows Vista Mail). Dzięki naszemu programowi konfiguracja konta jest banalna, ponieważ sprowadza się tylko do wpisania adresu e-mail i hasła. Wszystkie pozostałe ustawienia, jak adresy serwerów pocztowych, porty TCP, SSL, TLS, które zwłaszcza początkującym użytkownikom mogą sprawiać kłopot, są automatycznie konfigurowane przez program Outlook AutoConfig.

CodeTwo Outlook AutoConfig potrafi również skonfigurować programy Outlook Express i Poczta Systemu Windows (Vista) do poprawnego wysyłania postów na grupy dyskusyjne. Standardowe ustawienia tych programów w polskich wersjach językowych są niezgodne z przyjętymi w “polskim Internecie”, przez co początkujący użytkownicy już przy swoim pierwszym pytaniu na grupie dyskusyjnej narażają się na gniew i nie zawsze uprzejme uwagi bardziej doświadczonych kolegów.

CodeTwo Outlook AutoConfig może być prawdziwym zbawieniem dla administratorów i pracowników HelpDesk, którzy często nękani są pytaniami dotyczącymi właśnie konfiguracji kont w popularnych programach pocztowych.  Dzięki CodeTwo Outlook AutoConfig jest to prostsze niż kiedykolwiek dotąd.

Pobierz program

Lista obsługiwanych domen

Historia wersji programu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.