CodeTwo AutoLogon – nowy program dla użytkowników MS Exchange i SharePoint

Z radością przedstawiamy nasz nowy darmowy program CodeTwo AutoLogon, który powstał z myślą o użytkownikach korzystających z kont e-mailowych na MS Exchange lub serwisów SharePoint. Jeśli jesteś jednym z nich, z pewnością wiesz, że usługi te, przy każdej próbie dostępu spoza profilu domenowego, żądają podania loginu i hasła, bez możliwości ich zapamiętania po restarcie systemu. Staje się to uciążliwe, gdy chcesz szybko pracować na kilku kontach lub mieć dostęp do danego serwisu spoza domeny.

Posiadając CodeTwo AutoLogon nie musisz za każdym razem wpisywać tych danych w okno systemowe, ponieważ program robi to za Ciebie automatycznie. Dzięki temu oszczędzasz czas i unikasz ciągłego rozpraszania, ciesząc się szybkim wglądem w potrzebne informacje. Brzmi zachęcająco? Zajrzyj na stronę CodeTwo AutoLogon w sekcji Freeware na naszej stronie, gdzie możesz pobrać to narzędzie zupełnie za darmo.

Pobierz CodeTwo AutoLogon
Główna strona CodeTwo
Inne programy na MS Exchange Server
Bezpłatne narzędzia CodeTwo dla użytkowników MS Outlook i MS Exchange

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.