Chwyć za kamerę, promuj Wydział Techniczny i zgarnij 3000 zł!

klaps2.jpgCodeTwo jest głównym sponsorem konkursu organizowanego przez Kolegium Karkonoskie w Jeleniej Górze na najlepszy film promujący Wydział Techniczny tej jeleniogórskiej uczelni.

Maksymalnie dwuminutowa produkcja, zrealizowana w dowolnej technice, powinna przekonać komisję konkursową (w skład której wejdą również niezależni eksperci z CodeTwo :), że studia na Wydziale Technicznym to strzał w dziesiątkę.

Konkurs adresowany jest do studentów wszystkich jeleniogórskich uczelni oraz uczniów szkół średnich w Jeleniej Górze i w regionie. Jesteśmy przekonani, że kryje się wśród Was niejeden utalentowany twórca – pokażcie, na co Was stać!

Główna nagroda to 3000 zł, gra jest więc warta świeczki – wakacje w egzotycznym miejscu, nowy komputer czy sprzęt do kręcenia kolejnych filmów jest na wyciągnięcie ręki (…i palca – w kierunku przycisku REC).

Prace konkursowe należy zgłaszać do 31 maja 2010 – czasu powinno więc wystarczyć na małą superprodukcję. Życzymy powodzenia i czekamy na pomysłowe realizacje. Więcej szczegółów i regulamin konkursu znaleźć można na stronie Wydziału Technicznego.

Strona konkursu

Wydział Techniczny Kolegium Karkonoskiego

Współpraca pomiędzy CodeTwo i Kolegium Karkonoskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.