Nawiązanie współpracy z Kolegium Karkonoskim

Dzisiaj podpisaliśmy porozumienie o współpracy z Wydziałem Technicznym Kolegium Karkonoskiego reprezentowanym przez Dziekana dr Zbigniewa Fjałkowskiego. Rozwój firmy informatycznej takiej, jak CodeTwo, uzależniony jest przede wszystkim od zespołu specjalistów, którzy tę firmę tworzą. Mamy nadzieję, że ścisła współpraca z Kolegium Karkonoskim pozwoli nam łatwiej dotrzeć do młodych ludzi, którzy swoją przyszłą karierę zawodową wiążą z działką IT i zainteresować ich pracą w naszej firmie. Ze swojej strony chcemy zaproponować uczelni nasze doświadczenie w praktycznych aspektach tworzenia oprogramowania komputerowego oraz globalnego marketingu internetowego.

Studentów Kolegium Karkonoskiego, a także innych uczelni znajdujących się w Jeleniej Górze i okolicznych miastach zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy oraz zapraszamy do odbywania praktyk w naszej firmie.

3 thoughts on “Nawiązanie współpracy z Kolegium Karkonoskim


  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  *

  Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
  Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.