Aktualizacja CodeTwo CatMan wersja 3.0.1

CodeTwo CatMan to darmowe narzędzie (rozszerzenie programu Microsoft Outlook), które pozwala wielu użytkownikom w sieci współdzielić wspólną listę kategorii. Jest bardzo przydatne w sytuacjach, gdy wiele osób w sieci wykorzystuje kategorie w programie Outlook do organizacji pracy. Jego zalety docenią również użytkownicy serwera Exchange, ponieważ nie posiada on funkcjonalności pozwalającej na zarządzanie wspólnymi kategoriami.

Dzisiaj opublikowaliśmy poprawkę programu, jego obecna wersja to 3.0.1. Poprawka usuwa problem, który mógł wystąpić w środowiskach z dużą liczbą użytkowników sieciowych polegający na problemach z odczytem pliku konfiguracyjnego zawierającego wspólne kategorie.

Strona programu CodeTwo CatMan

Historia zmian w programie CodeTwo CatMan

One thought on “Aktualizacja CodeTwo CatMan wersja 3.0.1


  1. No, widze ze pomysl z wykozystaniem zarzadzania kategoriami nie byl jedynym z jakim staralem sie walczyc. Widze ze wam sie udalo. Gratulacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.