Wyniki głosowania na MSExchange.org

Jak pisaliśmy wcześniej, w marcu jeden z naszych programów, CodeTwo Public Folders, brał udział w głosowaniu na ulubione rozszerzenie programu Microsoft Office Outlook organizowane przez prestiżowy portal MSExchange.org. Wyniki głosowania są już znane i miło nam poinformować, że CodeTwo Public Folders zajął czwarte miejsce, przy czym do miejsca trzeciego zabrakło nam tylko 1% głosów. Czwarte miejsce to duży sukces, biorąc pod uwagę rangę portalu MSExchange.org, jego światowy zasięg oraz konkurentów, z jakimi przyszło nam się zmierzyć. A warto wspomnieć, że program CodeTwo Public Folders jest najmłodszy spośród całej stawki. Zwycięzcy, oprogramowaniu Outlook Helpdesk, gratulujemy!

CodeTwo Public Folders jest oprogramowaniem pozwalającym na współdzielenie danych w czasie rzeczywistym pomiędzy programami Microsoft Outlook zainstalowanymi na wielu komputerach w sieci. Dzięki niemu w prosty sposób i niskim kosztem można zorganizować pracę grupową i elektroniczny przepływ informacji w firmie.

MSExchange.org jest jednym z najbardziej znanych i największych portali z zasobami poświęconymi serwerowi Microsoft Exchange i technologiami powiązanymi, jak Microsoft Outlook, OWA, OMA. Każdego miesiąca portal odwiedzany jest przez 420 000 administratorów i specjalistów IT. Portal oferuje artykuły tematyczne pisane przez najlepszych specjalistów z dziedziny serwera Exchange, najnowsze informacje, fora dyskusyjne, recenzje uznanego oprogramowania.

Strona główna programu CodeTwo Public Folders

Pobierz program CodeTwo Public Folders

Portal MSExchange.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.