Wyniki głosowania na MSExchange.org

Jak pisaliśmy wcześniej, w marcu jeden z naszych programów, CodeTwo Public Folders, brał udział w głosowaniu na ulubione rozszerzenie programu Microsoft Office Outlook organizowane przez prestiżowy portal MSExchange.org. Wyniki głosowania są już znane i miło nam poinformować, że CodeTwo Public Folders zajął czwarte miejsce, przy czym do miejsca trzeciego zabrakło nam tylko 1% głosów. Czwarte miejsce to duży sukces, biorąc pod uwagę rangę portalu MSExchange.org, jego światowy zasięg oraz konkurentów, z jakimi przyszło nam się zmierzyć. A warto wspomnieć, że program CodeTwo Public Folders jest najmłodszy spośród całej stawki. Zwycięzcy, oprogramowaniu Outlook Helpdesk, gratulujemy!

CodeTwo Public Folders jest oprogramowaniem pozwalającym na współdzielenie danych w czasie rzeczywistym pomiędzy programami Microsoft Outlook zainstalowanymi na wielu komputerach w sieci. Dzięki niemu w prosty sposób i niskim kosztem można zorganizować pracę grupową i elektroniczny przepływ informacji w firmie.

MSExchange.org jest jednym z najbardziej znanych i największych portali z zasobami poświęconymi serwerowi Microsoft Exchange i technologiami powiązanymi, jak Microsoft Outlook, OWA, OMA. Każdego miesiąca portal odwiedzany jest przez 420 000 administratorów i specjalistów IT. Portal oferuje artykuły tematyczne pisane przez najlepszych specjalistów z dziedziny serwera Exchange, najnowsze informacje, fora dyskusyjne, recenzje uznanego oprogramowania.

Strona główna programu CodeTwo Public Folders

Pobierz program CodeTwo Public Folders

Portal MSExchange.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*