Zagłosuj na CodeTwo Public Folders!

Oprogramowanie naszej firmy znalazło się w głosowaniu organizowanym przez prestiżowy portal www.msexchange.org. MSEXchange.org to znany na całym świecie portal zajmujący się tematyką związaną z serwerem Microsoft Exchange, w tym także Microsoft Office Outlook jako podstawowym i najbardziej rozbudowanym programem klienckim serwera Exchange.

Najnowsze głosowanie organizowane przez MSExchange.org dotyczy oprogramowania rozbudowującego możliwości właśnie Microsoft Office Outlook. Miło nam poinformować, że wśród 8 najbardziej znanych rozszerzeń Microsoft Office Outlook znalazł się jeden z naszych programów CodeTwo Public Folders, który pozwala na współdzielenie danych pomiędzy wieloma programami Outlook w sieci w czasie rzeczywistym.

Wszystkie osoby, które uważają, że oprogramowanie CodeTwo Public Folders jest tego warte, zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu i oddania na nie swojego głosu. Głosowanie odbywa się na głównej stronie portalu MSExchange.org.

3 thoughts on “Zagłosuj na CodeTwo Public Folders!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.