Wirtualne Targi Pracy wystartowały!

Zgodnie z naszą zapowiedzią, od dziś, tj. od 11 kwietnia do 15 kwietnia 2011, rusza wiosenna edycja Wirtualnych Targów Pracy na łamach serwisu Pracuj.pl. Zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska, reprezentującego CodeTwo w dwóch pokojach branżowych: IT i Nowe Technologie oraz Projekty Informatyczne.

Co daje ci udział w tych targach pracy? Przede wszystkim możliwość bliższego poznania naszej firmy, abyś mógł się zorientować co może zaoferować ci CodeTwo jako przyszły pracodawca, czym się zajmuje, dla kogo tworzy oprogramowanie i do jakich wartości odwołuje się tworząc nowe aplikacje. Możesz poznać opinie członków naszego zespołu na temat pracy w CodeTwo, oglądając video lub czytając artykuły zamieszczone w obrębie stoiska. Poza tym, specjalnie dla ciebie, dnia 15 kwietnia, czyli w piątek, o godz.11.00, przedstawiciel naszej firmy będzie dostępny na czacie, aby odpowiedzieć na każde twoje pytanie. Jeśli więc rozglądasz się za przyszłościową pracą w branży IT, jako programista, Windows Server administrator, czy też specjalista ds. marketingu, już teraz zapoznaj się z naszymi ofertami pracy oraz możliwościami rozwoju na proponowanych stanowiskach. Jeśli czujesz, że masz potencjał, który chciałbyś wykorzystać jako członek naszego zespołu, nie wahaj się złożyć CV.

Oficjalna strona Wirtualnych Targów Pracy
Dowiedz się od jednego z nas jak wygląda praca w CodeTwo
Produkty oferowane przez CodeTwo
Klienci CodeTwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.