W pełni webowy interfejs do zarządzania podpisami w CodeTwo Email Signatures for Office 365

CodeTwo Email Signatures for Office 365 ma teraz nowy, w pełni webowy interfejs. Umożliwia on  zarządzanie regułami dodającymi podpisy i noty prawne oraz projektowanie szablonów stopek z poziomu przeglądarki. Dzięki temu możesz zarządzać naszą usługą z dowolnego urządzenia i platformy (Windows, Mac, Android, iOS), bez konieczności pobierania czy instalowania czegokolwiek. Wprowadziliśmy także całkowicie odnowiony edytor szablonów podpisów. Szczegóły poniżej.

Nowy webowy interfejs w CodeTwo Email Signatures for Office 365

Zarządzanie podpisami w organizacjach korzystających z Microsoft 365 jest teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy wejść na adres app.codetwo.com (albo kliknąć na zakładkę Signatures w panelu administracyjnym), zalogować się i zarządzać regułami z nowego miejsca. Pamiętaj, że tylko administrator i delegowani użytkownicy będą mieli dostęp do tych funkcji (dowiedz się więcej).

Jeśli już jesteś użytkownikiem naszej usługi, szybko się zorientujesz, że zarządzanie regułami wygląda tak samo jak w aplikacji desktopowej. Wszystkie ustawione wcześniej reguły i szablony pozostają bez zmian. Tworzenie nowych reguł opiera się na tym samym, znajomym mechanizmie.

CodeTwo Email Signatures for Office 365 - Manage signatures

Razem z nowym interfejsem, wydaliśmy również nowy edytor szablonów podpisów. Został on stworzony od zera. Oprócz implementacji wszystkich istotnych funkcji, zadbaliśmy także o to, aby był jeszcze łatwiejszy w obsłudze niż jego poprzednik. Nowy edytor zawiera nowe funkcje, takie jak szybkie wstawianie linków ułatwiających planowanie spotkań (szczegóły wkrótce), i wygląda doskonale w 4K.

Co więcej, edytor nie ogranicza się jedynie do możliwości ustawiania podpisów i not prawnych. Z jego pomocą zaprojektujesz także dodatkowe sekcje wiadomości email, jak na przykład banery boczne, czy nagłówki. Możesz też włączyć podgląd stopki w przykładowej konwersacji email lub go wyłączyć, jeśli chcesz skupić na samym wyglądzie szablonu.

CodeTwo Email Signatures for Office 365 - signature editor

Mimo wydania nowego sposobu zarządzania regułami i szablonami podpisów, wciąż można korzystać ze starej metody – Manage Signatures App. Metodę zarządzania można dowolnie wybrać w zakładce Signatures panelu administracyjnego aplikacji (nie trzeba być zalogowanym, żeby wyświetlić tę stronę). Trudno o prostsze rozwiązanie.

Jak dokonać aktualizacji?

CodeTwo Email Signatures for Office 365 jest aplikacją chmurową. Oznacza to, że wszystkie aktualizacje są dostępne automatycznie, bez potrzeby jakiegokolwiek działania po stronie użytkownika. Z nowego interfejsu możesz korzystać już teraz.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, możesz testować CodeTwo Email Signatures for Office 365 przez 14 dni za darmo. Więcej szczegółów na temat działania programu znajdziesz w podręczniku użytkownika:

CodeTwo Email Signatures 365 to jedyne rozwiązanie do podpisów email certyfikowane przez Microsoft do użytku z platformami Microsoft 365 i Office 365. Jest to serwis chmurowy oparty na usłudze Azure, który wspiera wszystkie urządzenia i aplikacje poczty email. Nasz produkt został opracowany wspólnie z Microsoft, jest laureatem nagrody Microsoft i posiada najwyższe oceny satysfakcji użytkowników. Certyfikacja ISO/IEC 27001 i 27018 oraz darmowa roczna usługa tworzenia kopii zapasowych danych Microsoft 365 sprawiają, że jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie do podpisów email na rynku. Obejrzyj krótki film produktowy

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 15 lat, korzysta obecnie ponad 110 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.