W pełni webowy interfejs do zarządzania podpisami w CodeTwo Email Signatures for Office 365

CodeTwo Email Signatures for Office 365 ma teraz nowy, w pełni webowy interfejs. Umożliwia on  zarządzanie regułami dodającymi podpisy i noty prawne oraz projektowanie szablonów stopek z poziomu przeglądarki. Dzięki temu możesz zarządzać naszą usługą z dowolnego urządzenia i platformy (Windows, Mac, Android, iOS), bez konieczności pobierania czy instalowania czegokolwiek. Wprowadziliśmy także całkowicie odnowiony edytor szablonów podpisów. Szczegóły poniżej.

Nowy webowy interfejs w CodeTwo Email Signatures for Office 365

Zarządzanie podpisami w organizacjach korzystających z Microsoft 365 jest teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy wejść na adres app.codetwo.com (albo kliknąć na zakładkę Signatures w panelu administracyjnym), zalogować się i zarządzać regułami z nowego miejsca. Pamiętaj, że tylko administrator i delegowani użytkownicy będą mieli dostęp do tych funkcji (dowiedz się więcej).

Jeśli już jesteś użytkownikiem naszej usługi, szybko się zorientujesz, że zarządzanie regułami wygląda tak samo jak w aplikacji desktopowej. Wszystkie ustawione wcześniej reguły i szablony pozostają bez zmian. Tworzenie nowych reguł opiera się na tym samym, znajomym mechanizmie.

CodeTwo Email Signatures for Office 365 - Manage signatures

Razem z nowym interfejsem, wydaliśmy również nowy edytor szablonów podpisów. Został on stworzony od zera. Oprócz implementacji wszystkich istotnych funkcji, zadbaliśmy także o to, aby był jeszcze łatwiejszy w obsłudze niż jego poprzednik. Nowy edytor zawiera nowe funkcje, takie jak szybkie wstawianie linków ułatwiających planowanie spotkań (szczegóły wkrótce), i wygląda doskonale w 4K.

Co więcej, edytor nie ogranicza się jedynie do możliwości ustawiania podpisów i not prawnych. Z jego pomocą zaprojektujesz także dodatkowe sekcje wiadomości email, jak na przykład banery boczne, czy nagłówki. Możesz też włączyć podgląd stopki w przykładowej konwersacji email lub go wyłączyć, jeśli chcesz skupić na samym wyglądzie szablonu.

CodeTwo Email Signatures for Office 365 - signature editor

Mimo wydania nowego sposobu zarządzania regułami i szablonami podpisów, wciąż można korzystać ze starej metody – Manage Signatures App. Metodę zarządzania można dowolnie wybrać w zakładce Signatures panelu administracyjnego aplikacji (nie trzeba być zalogowanym, żeby wyświetlić tę stronę). Trudno o prostsze rozwiązanie.

Jak dokonać aktualizacji?

CodeTwo Email Signatures for Office 365 jest aplikacją chmurową. Oznacza to, że wszystkie aktualizacje są dostępne automatycznie, bez potrzeby jakiegokolwiek działania po stronie użytkownika. Z nowego interfejsu możesz korzystać już teraz.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, możesz testować CodeTwo Email Signatures for Office 365 przez 14 dni za darmo. Więcej szczegółów na temat działania programu znajdziesz w podręczniku użytkownika:

CodeTwo Email Signatures 365 to pierwsze i jedyne na świecie rozwiązanie do podpisów email w pełni certyfikowane przez Microsoft. Jest to serwis chmurowy oparty na usłudze Azure, który wspiera wszystkie urządzenia i aplikacje poczty email. Nasz produkt został opracowany wspólnie z Microsoft, jest laureatem nagrody Microsoft i posiada najwyższe oceny satysfakcji użytkowników. Certyfikacja ISO/IEC 27001 i 27018 oraz nasz autorski 4-warstowy system zabezpieczeń sprawiają, że jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie do podpisów email na rynku. Obejrzyj krótki film produktowy

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 16 lat, korzysta obecnie ponad 110 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.