W pełni webowy interfejs do zarządzania podpisami w CodeTwo Email Signatures for Office 365

CodeTwo Email Signatures for Office 365 ma teraz nowy, w pełni webowy interfejs. Umożliwia on  zarządzanie regułami dodającymi podpisy i noty prawne oraz projektowanie szablonów stopek z poziomu przeglądarki. Dzięki temu możesz zarządzać naszą usługą z dowolnego urządzenia i platformy (Windows, Mac, Android, iOS), bez konieczności pobierania czy instalowania czegokolwiek. Wprowadziliśmy także całkowicie odnowiony edytor szablonów podpisów. Szczegóły poniżej.

Nowy webowy interfejs w CodeTwo Email Signatures for Office 365

Zarządzanie podpisami w organizacjach korzystających z Microsoft 365 jest teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy wejść na adres app.codetwo.com (albo kliknąć na zakładkę Signatures w panelu administracyjnym), zalogować się i zarządzać regułami z nowego miejsca. Pamiętaj, że tylko administrator i delegowani użytkownicy będą mieli dostęp do tych funkcji (dowiedz się więcej).

Jeśli już jesteś użytkownikiem naszej usługi, szybko się zorientujesz, że zarządzanie regułami wygląda tak samo jak w aplikacji desktopowej. Wszystkie ustawione wcześniej reguły i szablony pozostają bez zmian. Tworzenie nowych reguł opiera się na tym samym, znajomym mechanizmie.

CodeTwo Email Signatures for Office 365 - Manage signatures

Razem z nowym interfejsem, wydaliśmy również nowy edytor szablonów podpisów. Został on stworzony od zera. Oprócz implementacji wszystkich istotnych funkcji, zadbaliśmy także o to, aby był jeszcze łatwiejszy w obsłudze niż jego poprzednik. Nowy edytor zawiera nowe funkcje, takie jak szybkie wstawianie linków ułatwiających planowanie spotkań (szczegóły wkrótce), i wygląda doskonale w 4K.

Co więcej, edytor nie ogranicza się jedynie do możliwości ustawiania podpisów i not prawnych. Z jego pomocą zaprojektujesz także dodatkowe sekcje wiadomości email, jak na przykład banery boczne, czy nagłówki. Możesz też włączyć podgląd stopki w przykładowej konwersacji email lub go wyłączyć, jeśli chcesz skupić na samym wyglądzie szablonu.

CodeTwo Email Signatures for Office 365 - signature editor

Mimo wydania nowego sposobu zarządzania regułami i szablonami podpisów, wciąż można korzystać ze starej metody – Manage Signatures App. Metodę zarządzania można dowolnie wybrać w zakładce Signatures panelu administracyjnego aplikacji (nie trzeba być zalogowanym, żeby wyświetlić tę stronę). Trudno o prostsze rozwiązanie.

Jak dokonać aktualizacji?

CodeTwo Email Signatures for Office 365 jest aplikacją chmurową. Oznacza to, że wszystkie aktualizacje są dostępne automatycznie, bez potrzeby jakiegokolwiek działania po stronie użytkownika. Z nowego interfejsu możesz korzystać już teraz.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, możesz testować CodeTwo Email Signatures for Office 365 przez 14 dni za darmo. Więcej szczegółów na temat działania programu znajdziesz w podręczniku użytkownika:

CodeTwo Email Signatures for Office 365 to światowy lider i najwyżej oceniane rozwiązanie do dodawania podpisów email dla platform Microsoft 365 i Office 365. Jest to usługa chmurowa wdrażana w wybranym przez klienta regionie Microsoft Azure, którą chronią jedyny na świecie 4-warstwowy system zabezpieczeń zgodny z ISO/IEC 27001 i 27018 oraz bezpłatna przez 1 rok usługa do tworzenia kopii zapasowych danych Microsoft 365. Takie połączenie sprawia, że klient dostaje w swoje ręce najbezpieczniejsze oprogramowanie do dodawania podpisów email na rynku. Przy tworzeniu naszego produktu współpracujemy z firmą Microsoft. Jednocześnie możemy się pochwalić wyjątkową jakością obsługi klienta, która znalazła swoje odzwierciedlenie w konkursie Microsoft Partner of the Year – zostaliśmy laureatem w kategorii Customer Experience.

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 15 lat, korzysta obecnie ponad 100 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.