Nowe funkcje podpisów chmurowych CodeTwo: reguły oparte o atrybuty niestandardowe, dodawanie alt-text do obrazków i inne

Właśnie zaktualizowaliśmy naszą aplikację do zarządzania podpisami email, dodając kilka nowych przydatnych funkcji ułatwiających pracę z CodeTwo Email Signatures for Office 365:

  • reguły dodawania podpisów mogą być teraz tworzone w oparciu o atrybuty niestandardowe (custom attributes),
  • łatwiejsze dodawanie opisów (alternative text) do obrazków,
  • nowe pole dynamiczne Future date / due date, oraz inne.

Sprawdź, jak nowe opcje polepszają doświadczenie użytkownika oraz zwiększają dostępność podpisów email.

Wsparcie dla atrybutów niestandardowych w filtrze Azure AD oraz warunkowych polach dynamicznych

Filtr Azure AD, dostępny w ustawieniach reguł, wspiera teraz atrybuty niestandardowe Exchange Online (CustomAttribute1-15), atrybuty niestandardowe CodeTwo (tworzone w narzędziu User attributes manager) oraz dodatkowe atrybuty synchronizowane z lokalnego serwera Exchange. Dzięki temu możesz jeszcze lepiej dostosować reguły dodawania podpisów email oraz reguły typu autoresponder do swoich potrzeb.

Filtr Azure AD od teraz wspiera atrybuty niestandardowe.

Ale to nie wszystko. Atrybuty niestandardowe można również używać podczas konfiguracji warunkowych pól dynamicznych (conditional placeholders). Więcej szczegółów znajduje się w instrukcji użytkownika:

Uproszczone dodawanie alternatywnego tekstu do obrazków

Dodawanie opisu (alt-text) do wszystkich obrazków w podpisie jest zalecane z wielu względów:

  • polepsza się dostępność podpisów dla osób niewidomych (umożliwia czytnikom ekranu „przeczytać” obrazek),
  • tekst alternatywny jest wyświetlany, kiedy obrazek zostaje zablokowany przez aplikację pocztową,
  • dodawanie opisu obrazka może być wymagane prawnie w niektórych regionach.

Jeśli dodajesz obrazek do podpisu email, po prostu uzupełnij pole Alternative text, tak jak zostało to pokazane na poniższym zrzucie ekranu. Innym miejscem, gdzie można dodać opis do obrazka, jest zakładka Picture w edytorze (zakładka pojawia się, kiedy klikniesz w jakikolwiek obrazek w edytowanym szablonie podpisu).

Dodawanie opisu obrazka (alt text)

Nowe pole dynamiczne Future date / due date

Pole dynamiczne (placeholder) Future date / due date może być użyty do dodania określonej daty (i czasu) do podpisu email na podstawie czasu, kiedy dana wiadomość została wysłana. Można użyć tej opcji do informowania odbiorców o terminie ważności oferty wysyłanej emailem, ile czasu mają na odpowiedź na danego emaila, itd. Aby wstawić nowe pole dynamiczne do szablonu podpisu, wystarczy w edytorze wybrać Placeholder > Other > Future date / due date. Konfiguracja jest prosta:

Ustawianie placeholdera future date / due date

Dowiedz się, jak działa nowe pole dynamiczne oraz jak je skonfigurować

Inne nowe funkcje

Poniżej znajdują się dodatkowe funkcje dostępne dla wszystkich użytkowników programu:

  • Wybór strefy czasowej w funkcji Scheduler – przydatna opcja podczas ustawiania automatycznych odpowiedzi dla użytkowników pracujących w różnych strefach czasowych. Dowiedz się więcej o funkcji Scheduler
  • Łatwa integracja z Agendex, narzędziem do współdzielenia i rezerwowania spotkań, przez opcję Meeting link. Dowiedz się więcej
  • Różne typy widoku reguł (funkcja dostępna tylko w nowym interfejsie do zarządzania podpisami email) – wybierz odpowiednią opcję z menu Change view, znajdującego się powyżej listy reguł, aby zmienić sposób wyświetlania Twoich reguł. Na przykład, wyświetlaj mniej reguł, ale bardziej szczegółowe opisy, czy odwrotnie. Poniżej przykład widoku Compact:
Wybór widoku reguł

CodeTwo Email Signatures for Office 365 to światowy lider i najwyżej oceniane rozwiązanie do dodawania podpisów email dla platform Microsoft 365 i Office 365. Jest to usługa chmurowa wdrażana w wybranym przez klienta regionie Microsoft Azure, którą chronią jedyny na świecie 4-warstwowy system zabezpieczeń zgodny z ISO/IEC 27001 i 27018 oraz bezpłatna przez 1 rok usługa do tworzenia kopii zapasowych danych Microsoft 365. Takie połączenie sprawia, że klient dostaje w swoje ręce najbezpieczniejsze oprogramowanie do dodawania podpisów email na rynku. Przy tworzeniu naszego produktu współpracujemy z firmą Microsoft. Jednocześnie możemy się pochwalić wyjątkową jakością obsługi klienta, która znalazła swoje odzwierciedlenie w konkursie Microsoft Partner of the Year – zostaliśmy laureatem w kategorii Customer Experience.

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 15 lat, korzysta obecnie ponad 100 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.