Stopki ze zdjęciami użytkowników w CodeTwo Exchange Rules

Dziś chciałbym zaprezentować jeszcze jeden sposób na wykorzystanie programu CodeTwo Exchange Rules. Nasi klienci, którzy znają już ten program wiedzą, że służy do centralnego dodawania stopek i podpisów użytkowników do wiadomości email wysyłanych przez serwer Exchange. CodeTwo Exchange Rules jest kompatybilny z serwerem Exchange 2000/2003, natomiast CodeTwo Exchange Rules 2007 zaprojektowany jest dla serwera Exchange 2007.

Liczba firm, które korzystają z tego rozwiązania do obsługi stopek i brandingu w mailach w tym momencie sięga kilku tysięcy i wciąż rośnie. Program jest popularny na całym świecie, ponieważ potrafi wspierać wszystkie języki świata i jest kompatybilny ze wszystkimi klientami pocztowymi.

exchange-rules-screenshot-23-big2.png

Użytkownicy pytają nas, czy aplikacja może być wykorzystana w ten sposób, aby do stopki dodawany był obrazek w sposób dynamiczny, i był on inny dla każdego nadawcy wiadomości , tak podobnie jak możliwe jest dynamiczne dodawanie danych do podpisów z pól Active Directory. I tutaj mamy dobrą wiadomość – program CodeTwo Exchange Rules może być użyty do dodawania zarówno dynamicznego tekstu, jak i obrazków.

Można zastanawiać się jednak po co dodawać różne obrazki do stopki firmowej. Przecież najczęściej chcemy, aby program dodawał konsekwentnie do każdej wiadomości stopkę zawierającą firmowe logo. To prawda, lecz dodatkowe obrazki w stopce dodawane dynamicznie mogą być wykorzystane, gdy na przykład chcemy w podpisach umieszczać zdjęcia pracowników.

Dodając osobiste zdjęcie pracownika do każdego ich podpisu w wiadomościach email, nie tylko możesz sprawić, że maile nie będą wyglądały tak anonimowo jak dotychczas. W ten sposób jednocześnie pomagasz zbliżyć do siebie kontrahentów biorących udział w wymianie korespondencji. To z kolei może pomóc im lepiej się zrozumieć oraz przyczynić do sprawniejszej współpracy dwu stron, co na pewno szybko przyniesie wymierne efekty. Mnie osobiście znacznie milej jest korespondować z kimś, kogo znam choćby ze zdjęcia.

podpis1.pngpodpis2.png

Korzystając z tej funkcji programu, możesz również dodawać zeskanowane, własnoręczne podpisy pracowników do elektronicznych stopek.

stopka1.pngstopka2.png

Pamiętaj, że CodeTwo Exchange Rules nie nakłada żadnego ograniczenia, jeżeli chodzi o liczbę dodawanych do stopek obrazków. Co więcej, może służyć do dodawania więcej niż jednej stopki do maila np. osobistego podpisu oraz stopki firmowej.

Więcej na temat obrazków i zdjęć w podpisach email:

Przewodnik jak utworzyć stopkę w CodeTwo Exchange Rules zawierającą fotografie pracowników

Jak prowadzić kampanie reklamowe z wykorzystaniem banerów w stopkach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.