Srebro dla CodeTwo Public Folders w głosowaniu MSExchange Readers’ Choice Award Winner

mse_readerschoice_1runnerup_88x51.gifZ dumą ogłaszamy, że CodeTwo Public Folders, jedna z flagowych aplikacji naszej firmy, służąca do współdzielenia danych w programie Outlook bez konieczności posiadania serwera Exchange, znalazła się na drugim miejscu w wynikach głosowania MSExchange.org Readers’ Choice Awards w kategorii ulubione rozszerzenie programu Microsoft Outlook.

W lutym czytelnicy portalu MSExchange.org mieli okazję zgłosować na najlepszy ich zdaniem dodatek do Outlooka. Bardzo cieszy nas fakt, że program CodeTwo Public Folders zdobył przychylność aż tylu użytkowników, którzy swoimi głosami zapewnili naszej aplikacji tak wysoką pozycję. To wyjątkowe uczucie wiedzieć, że praca, jaką wkładamy w doskonalenie i czynienie naszych programów jak najbardziej użytecznymi i przyjaznymi dla użytkowników, ma sens. Dziękujemy!

CodeTwo Public Folders to oprogramowaniem pozwalające na współdzielenie danych w czasie rzeczywistym pomiędzy programami Microsoft Outlook zainstalowanymi na wielu komputerach w sieci, bez konieczności posiadania kosztownego serwera Exchange. To wyjątkowo prosty i niedrogi sposób na zorganizowanie pracy grupowej i elektronicznego przepływu informacji w firmie.

MSExchange.org to jeden z największych i najbardziej prestiżowych portali z zasobami poświęconymi serwerowi Microsoft Exchange i technologiom powiązanym (Microsoft Outlook, OWA, OMA) – każdego miesiąca portal odwiedza 420 000 administratorów i specjalistów IT. Na MSExchange.org znaleźć można artykuły tematyczne pisane przez najlepszych specjalistów z dziedziny serwera Exchange, najświeższe informacje, fora dyskusyjne czy recenzje uznanego oprogramowania.

Strona główna programu CodeTwo Public Folders

Portal MSExchange.org 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.