Serwerowe podpisy email widoczne podczas pisania wiadomości – nowość w CodeTwo Email Signatures for Office 365

Już jest! Przełomowa i wyczekiwana funkcjonalność została własnie wdrożona w CodeTwo Email Signatures for Office 365 – od teraz użytkownicy mogą zobaczyć swoje serwerowe podpisy email podczas pisania wiadomości w Outlooku oraz Outlook on the web (OWA). CodeTwo Email Signatures for Office 365, nasze rozwiązaniem do centralnego zarządzania podpisami email w Office 365, jako pierwsze na świecie wprowadziło tego typu funkcjonalność wykorzystując nowoczesną technologię Outlook Web Add-in od Microsoft.

Jak to działa

Jeśli użytkownicy chcą widzieć serwerowe podpisy email w trakcie tworzenia wiadomości wystarczy zainstalować na ich kontach Office 365 nowoczesną aplikację Outlook Web Add-in. Aplikacja ta może być wdrożona centralnie przez administratora Office 365 poprzez Microsoft 365 (Office 365) admin center lub indywidualnie przez każdego z użytkowników.

Po zakończonej instalacji użytkownicy będę mogli zobaczyć w Outlooku oraz w OWA panel z podglądem podpisów email widocznym podczas tworzenia wiadomości.

Warto tutaj podkreślić, że nie jest to dodatek działający na podstawie dotychczas stosowanych rozwiązań. W tym przypadku nie jest wymagane instalowanie żadnych plików EXE czy standardowych wtyczek COM bezpośrednio na urządzeniu. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej i bezpiecznej technologii Outlook Web Add-in od Microsoft aplikacja instaluje się bezpośrednio na koncie użytkownika (nie na jego urządzeniu). Dzięki temu użytkownik widzi, jak w czasie rzeczywistym i automatycznie zmieniają się podpisy email w wiadomości dostosowując się do wprowadzanych zmian. W praktyce oznacza to, że kiedy użytkownik np. zmieni odbiorcę wiadomości lub użyje słów kluczowych zdefiniowanych wcześniej w regułach spowoduje to natychmiastową aktualizuję podglądu stopki.

server-sided signatures visible in Outlook and OWA while composing emails

Dodatkowo jeśli w programie są ustawione różne podpisy dla nowych wiadomości i inne dla kolejnych lub podpisy różnią się w zależności od odbiorców wszystko to będzie odzwierciedlone w podglądzie podpisów w Outlooku i OWA.

Dlaczego ta funkcjonalność jest wyjątkowa

Możliwe, że słyszeliście o innych rozwiązaniach, które współpracują z Office 365 i dają możliwość podglądu podpisów email przed wysłaniem wiadomości. Jednak kiedy się im bliżej przyjrzeć, rozwiązania takie są obsługiwane z poziomu klienta, nie centralnie z poziomu serwera. Takie podejście jest oczywiście stosowane, ale ma kilka poważnych niedociągnięć, np. użytkownicy mogą z łatwością edytować podpis lub go usunąć z wiadomości oraz nie każdy klient pocztowy będzie w stanie obsłużyć takie rozwiązanie.

W CodeTwo Email Signatures for Office 365 problemy tego typu nie występują. W związku z tym, że podpisy są dodawane bezpośrednio na serwerze (po tym jak użytkownik wyśle wiadomość) administrator ma nad nimi pełną kontrolę oraz nie ma znaczenia z jakiego urządzenia czy klienta pocztowego są wysłane. Ponadto zastosowanie nowej technologii od Microsoft i wprowadzenie naszej nowej przełomowej funkcjonalności pozwala teraz podejrzeć serwerowe podpisy w czasie rzeczywistym w Outlooku i OWA. Powoduje to, że wszelkie zmiany wprowadzane podczas pisania wiadomości email (np. dodanie odbiorcy, dla którego jest ustawiony w programie osobny podpis) wywołują natychmiastowe zmiany w podglądzie podpisów email.

Dowiedz się wiecej o CodeTwo Email Signatures for Office 365
Zobacz jak zainstalowć CodeTwo Email Signatures for Office 365 Add-in
Testuj za darmo przez 14 dni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.