Nowoczesny dodatek do podpisów email udostępniony w Microsoft AppSource – CodeTwo (ponownie!) zostawia konkurencję w tyle

CodeTwo pozostaje liderem innowacji w zakresie rozwiązań biznesowych dla Microsoft 365. Tym razem nasz nowoczesny dodatek Web Add-in do podpisów email dla Outlook i OWA jako pierwszy tego typu dodatek przeszedł restrykcyjny proces weryfikacji Microsoft i pojawił się w Microsoft AppSource (Office Store). Dzięki temu wdrożenie go w organizacji staje się teraz wyjątkowo proste. Po wcześniejszym opracowaniu tego dodatku we współpracy z Microsoft (i wyprzedzeniu konkurencji, jeśli chodzi o oficjalne udostępnienie go klientom) możemy świętować kolejny sukces, który potwierdza naszą pozycję czołowego dostawcy rozwiązań do podpisów email.

Dodatek do podpisów w Outlooku dostępny w Appsource

Jakie korzyści dla naszych klientów niesie ze sobą fakt udostępnienia naszego Web Add-ina do podpisów email w AppSource? Od teraz każdy administrator może globalnie wdrożyć go wśród użytkowników Microsoft 365 w jeszcze prostszy sposób. Wystarczy, że odwiedzi stronę dodatku w AppSource i kliknie przycisk Get it now (Pobierz teraz). Następnie zostanie automatyczne przekierowany do centrum administracyjnego platformy Microsoft 365, gdzie będzie mógł określić zakres automatycznego wdrożenia – dla poszczególnych użytkowników lub grup, albo całej organizacji. To wszystko! Nowoczesny dodatek CodeTwo Signatures Web Add-in zostanie automatycznie dodany do programu Outlook u wcześniej zdefiniowanych użytkowników. Wdrożenie naszego add-ina jeszcze nigdy nie było tak szybkie!

Wdrożenie dodatku CodeTwo for Outlook przez Microsoft Appsource

Aby uzyskać kompleksowe wskazówki dotyczące wdrożenia, zapoznaj się z tym artykułem w instrukcji użytkownika.

Nowoczesny dodatek Web Add-in stanowi składnik naszego oprogramowania do zarządzania podpisami CodeTwo Email Signatures for Office 365 i wymaga, aby działało ono w klienckim (client-side) albo łączonym (combo) trybie dodawania podpisów (dowiedz się więcej o trybach działania naszego oprogramowania). Dodatkowo należy utworzyć co najmniej jedną regułę dodawania podpisów klienckich i zastosować ją do tych użytkowników, których wiadomości email mają otrzymywać podpisy w programie Outlook.

Więcej informacji o dodatku Web Add-in znajduje się w tej sekcji FAQ.

Ważna informacja dla osób już korzystających z dodatku

Nie jest wymagane żadne działanie. Jeżeli w Twojej organizacji nowoczesny dodatek Web Add-in został już wdrożony przy użyciu pliku manifestu, będzie nadal działał prawidłowo, dodając podpisy do wiadomości email użytkowników.

CodeTwo Email Signatures 365 to pierwsze i jedyne na świecie rozwiązanie do podpisów email w pełni certyfikowane przez Microsoft. Jest to serwis chmurowy oparty na usłudze Azure, który wspiera wszystkie urządzenia i aplikacje poczty email. Nasz produkt został opracowany wspólnie z Microsoft, jest laureatem nagrody Microsoft i posiada najwyższe oceny satysfakcji użytkowników. Certyfikacja ISO/IEC 27001 i 27018 oraz nasz autorski 4-warstowy system zabezpieczeń sprawiają, że jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie do podpisów email na rynku. Obejrzyj krótki film produktowy

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 16 lat, korzysta obecnie ponad 120 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.