Nowoczesny dodatek do podpisów email udostępniony w Microsoft AppSource – CodeTwo (ponownie!) zostawia konkurencję w tyle

CodeTwo pozostaje liderem innowacji w zakresie rozwiązań biznesowych dla Microsoft 365. Tym razem nasz nowoczesny dodatek Web Add-in do podpisów email dla Outlook i OWA jako pierwszy tego typu dodatek przeszedł restrykcyjny proces weryfikacji Microsoft i pojawił się w Microsoft AppSource (Office Store). Dzięki temu wdrożenie go w organizacji staje się teraz wyjątkowo proste. Po wcześniejszym opracowaniu tego dodatku we współpracy z Microsoft (i wyprzedzeniu konkurencji, jeśli chodzi o oficjalne udostępnienie go klientom) możemy świętować kolejny sukces, który potwierdza naszą pozycję czołowego dostawcy rozwiązań do podpisów email.

Dodatek do podpisów w Outlooku dostępny w Appsource

Jakie korzyści dla naszych klientów niesie ze sobą fakt udostępnienia naszego Web Add-ina do podpisów email w AppSource? Od teraz każdy administrator może globalnie wdrożyć go wśród użytkowników Microsoft 365 w jeszcze prostszy sposób. Wystarczy, że odwiedzi stronę dodatku w AppSource i kliknie przycisk Get it now (Pobierz teraz). Następnie zostanie automatyczne przekierowany do centrum administracyjnego platformy Microsoft 365, gdzie będzie mógł określić zakres automatycznego wdrożenia – dla poszczególnych użytkowników lub grup, albo całej organizacji. To wszystko! Nowoczesny dodatek CodeTwo Signatures Web Add-in zostanie automatycznie dodany do programu Outlook u wcześniej zdefiniowanych użytkowników. Wdrożenie naszego add-ina jeszcze nigdy nie było tak szybkie!

Wdrożenie dodatku CodeTwo for Outlook przez Microsoft Appsource

Aby uzyskać kompleksowe wskazówki dotyczące wdrożenia, zapoznaj się z tym artykułem w instrukcji użytkownika.

Nowoczesny dodatek Web Add-in stanowi składnik naszego oprogramowania do zarządzania podpisami CodeTwo Email Signatures for Office 365 i wymaga, aby działało ono w klienckim (client-side) albo łączonym (combo) trybie dodawania podpisów (dowiedz się więcej o trybach działania naszego oprogramowania). Dodatkowo należy utworzyć co najmniej jedną regułę dodawania podpisów klienckich i zastosować ją do tych użytkowników, których wiadomości email mają otrzymywać podpisy w programie Outlook.

Więcej informacji o dodatku Web Add-in znajduje się w tej sekcji FAQ.

Ważna informacja dla osób już korzystających z dodatku

Nie jest wymagane żadne działanie. Jeżeli w Twojej organizacji nowoczesny dodatek Web Add-in został już wdrożony przy użyciu pliku manifestu, będzie nadal działał prawidłowo, dodając podpisy do wiadomości email użytkowników.

CodeTwo Email Signatures 365 to jedyne rozwiązanie do podpisów email certyfikowane przez Microsoft do użytku z platformami Microsoft 365 i Office 365. Jest to serwis chmurowy oparty na usłudze Azure, który wspiera wszystkie urządzenia i aplikacje poczty email. Nasz produkt został opracowany wspólnie z Microsoft, jest laureatem nagrody Microsoft i posiada najwyższe oceny satysfakcji użytkowników. Certyfikacja ISO/IEC 27001 i 27018 oraz nasz autorski 4-warstowy system zabezpieczeń sprawiają, że jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie do podpisów email na rynku. Obejrzyj krótki film produktowy

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 16 lat, korzysta obecnie ponad 110 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.