Orzeł Wprost 2018 dla CodeTwo

Kiedy nasze Orły wracały już do domu z mundialu w Rosji, nam trafił się bardzo niezwykły Orzeł – Orzeł Tygodnika “Wprost”. Orły Wprost 2018 to nagrody przyznawane firmom, samorządom oraz wybitnym osobowościom z danego regionu w uznaniu za znakomite wyniki i sukcesy. Wśród nagrodzonych, poza CodeTwo, były takie firmy jak Volkswagen, Toyota, CCC, Deichmann, KGHM czy AmRest.

Orzeł Wprost 2018 dla CodeTwo

Nagroda ta przyznawana jest przedsiębiorstwom, które wnoszą szczególny wkład w rozwój swojego regionu i kraju, oraz które osiągnęły największy przeciętny procentowy wzrost zysku netto w ciągu ostatnich trzech lat. Czyli nagradzane są nie tylko te firmy, które osiągnęły największe zyski, ale także te, które w ostatnich latach najbardziej dynamicznie powiększały swoje zyski. Ponadto firmy te musiały spełnić inne wymagania:

  • brak strat
  • czyste konto w bazach nierzetelnych płatników (dłużników)
  • odpowiednia rentowność.

W imieniu całego zespołu CodeTwo pragniemy podziękować tygodnikowi “Wprost” za otrzymane wyróżnienie oraz gratulujemy wszystkim pozostałym laureatom.

Oczywiście, ogromne podziękowania również dla całego zespołu CodeTwo. Ta nagroda to przede wszystkim efekt tego, że codziennie dajecie z siebie 100%, że codziennie potraficie “przejść dodatkowe kilometry” dla firmy, żebyśmy mogli być wyjątkowi i mogli na rynku konkurować z firmami z całego świata, a nawet nadawać im tempa! Dzięki, że jesteście!

Dowiedz się więcej o nas i o naszych produktach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.