Nowość! Podpisy widoczne w folderze Elementy Wysłane w Office 365

Rozwiązania serwerowe dla podpisów email w Office 365 posiadają sporo przewag nad rozwiązaniami opartymi na ustawieniach klientów pocztowych. Należą do nich: łatwiejszy proces wdrożenia, ochrona przed modyfikowaniem stopek przez użytkowników, łatwiejsze wprowadzanie ewentualnych zmian, posiadanie różnych klientów pocztowych nie jest problemem, itd.

Mimo tych zalet, rozwiązania serwerowe miały też jedną istotną wadę – podpisy email nie były wyświetlane po stronie użytkowników, czyli nie widzieli oni jak ich stopki wyglądają po stronie odbiorcy wiadomości.

Na szczęście nie stanowi to już problemu.

Dziś mamy przyjemność ogłosić, że CodeTwo Email Signatures for Office 365 jest pierwszym programem do zarządzania podpisami email w Office 365 wspierającym wyświetlanie podpisów email w folderze Elementy Wysyłane!

Stopka w folderze Elementy Wysłane

Funkcjonalność ta jest jedną z nowości wprowadzonych w ostatniej aktualizacji CodeTwo Email Signatures for Office 365. Zobaczmy zatem jakie są najważniejsze funkcjonalności wdrożone w tej wersji.

Usługa Sent Items Update

Usługa Sent Items Update w CodeTwo Email Signatures for Office 365

Po włączeniu tej funkcji program wyświetla w Elementach Wysłanych (w skrzynce pocztowej danego użytkownika) podpisy email wstawione do już wysłanych wiadomości. Nie ma znaczenia z jakiego klienta pocztowego, czy urządzenia zostały wysłane. Proces ten odbywa się asynchronicznie, nie wpływając na pozostałe procesy przetwarzania wiadomości wykonywane przez CodeTwo Email Signatures for Office 365. Dla ciebie oznacza to, że proces jest niezauważalny z perspektywy użytkownika końcowego, jak i całej organizacji Office 365.

UWAGA: Obecni użytkownicy CodeTwo Email Signatures for Office 365, którzy chcieliby skorzystać z tej funkcjonalności, są proszeni o wysłanie zgłoszenia do CodeTwo Customer Service.

Biblioteka szablonów

Biblioteka szablonów podpisów email

Wraz z tą aktualizacją, program został wyposażony w bibliotekę pro-biznesowych podpisów email, które zawierają pola dynamiczne Azure AD, ikony sieci społecznościowych czy banery marketingowe. Dostępne wzory podpisów można użyć jako podstawy do stworzenia własnej stopki (w czym pomoże wbudowany intuicyjny edytor graficzny) lub użyć ich jako gotowego szablonu, gdzie wystarczy jedynie zamienić baner, wprowadzić własne linki i kliknąć OK.

Wymuszanie formatu HTML

Opcja w CodeTwo Email Signatures for Office 365 pozwalająca na wymuszanie formatu HTML

CodeTwo Email Signatures for Office 365 potrafi zamieniać wiadomości Plain Text na wiadomości HTML. Wystarczy jedno kliknięcie i już w następnej chwili Twoje wiadomości email zostaną wyposażone w profesjonalne podpisy zawierające logotypy, linki, tabele, ikony społecznościowe, banery lub jakiekolwiek inne elementy, które postanowisz dodać do stopki.

Wiele reguł dla jednej wiadomości

Opcje w panelu administracyjnym CodeTwo Email Signatures for Office 365

Ta niepozorna funkcja jest właściwie zbawienna kiedy musisz poradzić sobie z wieloma regułami, które nie muszą, ale mogą wejść ze sobą w konflikt. Określ, co program powinien zrobić jeśli dana reguła zostanie lub nie zostanie zastosowana i możesz mieć pewność, że Twoje ustawienia będą działały prawidłowo.

Testuj teraz!

Przeczytać o nowych funkcjonalnościach to jedno, ale móc doświadczyć ich działania w prawdziwym środowisku to drugie.

Jeśli chcesz się przekonać, jak nowe (oraz pozostałe) funkcjonalności sprawują się w realnym środowisku Office 365 to:

  1. Przejdź na stronę startową CodeTwo Email Signatures for Office 365
  2. Stwórz konto użytkownika.
  3. Dodaj swojego tenanta Office 365.
  4. Kliknij Manage signatures.

Wersja testowa działa przez 14 dni i nie wymaga podawania szczegółów karty kredytowej.

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24h, od poniedziałku do piątku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.