Zupełnie nowy interfejs do zarządzania podpisami email w CodeTwo Email Signatures for Office 365

Wiesz już, jak wygląda nowy webowy interfejs CodeTwo Email Signatures for Office 365 do zarządzania podpisami email? Zaprojektowaliśmy go zupełnie od podstaw, aby wyglądał nowocześnie, a zarazem pozwalał tworzyć i wdrażać podpisy email w całej organizacji w możliwie najbardziej intuicyjny sposób. Przyjrzyjmy się zatem nowemu designowi i najnowszym udoskonaleniom, które czekają na Ciebie w najlepszej na świecie usłudze do zarządzania podpisami email w Microsoft 365.

Zupełnie nowy interfejs do zarządzania podpisami email w CodeTwo Email Signatures for Office 365

Aby przejść do nowego interfejsu użytkownika, zaloguj się do aplikacji do zarządzania podpisami i kliknij link Try new experience znajdujący się na górze strony. Już na pierwszy rzut oka da się zauważyć, że reguły podpisów są teraz wyszczególnione w widoku głównym i można od razu zobaczyć podgląd szablonu podpisu. Widoczne są także inne szczegóły reguły, takie jak kto otrzyma podpisy email czy przedziały czasowe, w których będą one dodawane. Podobnie jak poprzednio, istnieje podział na stopki serwerowe (server-side) i klienckie (client-side).

Nowy interfejs - lista reguł

Możesz kliknąć dowolną regułę, aby ją edytować, albo utworzyć nową za pomocą przycisku CREATE RULE. Cokolwiek wybierzesz, po prawej stronie pojawi się panel edycji reguły.

Nowy interfejs - krok Design

Jeżeli masz już doświadczenie z CodeTwo Email Signatures for Office 365, od razu zobaczysz, że kolejne kroki konfiguracji reguły praktycznie nie różnią się od tych dostępnych w starszej wersji interfejsu użytkownika. Warto jednak wspomnieć o kilku drobnych udoskonaleniach:

  • Funkcję harmonogramu (Scheduler), służącą do aktywacji danej reguły w ściśle ustalonych ramach czasowych, można teraz konfigurować w zupełnie odrębnym kroku.
  • Nazwa kroku Options została zmieniona na Logic – w tym miejscu można zdecydować, czy program ma przetwarzać kolejną regułę serwerową z listy czy też nie, a w przypadku reguł klienckich określić, w jaki sposób będzie działał dodatek CodeTwo Signatures Add-in for Outlook.
  • Krok Design, w ramach którego można edytować szablon podpisu, został teraz przeniesiony na sam koniec, aby użytkownik mógł lepiej zarządzać procesem tworzenia reguły.

Po skonfigurowaniu reguły możesz kliknąć Save, aby ją po prostu zapisać (np. gdy planujesz udostępnić podpis email swoim użytkownikom w późniejszym czasie), albo Save & Publish, co spowoduje, że reguła stanie się aktywna w Twojej organizacji (w końcu nie ma na co czekać!).

Zaznaczając jedną lub więcej reguł na liście, możesz wyświetlić menu z dodatkowymi opcjami zarządzania. Pozwala ono aktywować/dezaktywować reguły (Publish / Unpublish), klonować je (Clone) czy zmieniać kolejność ich przetwarzania (Move up / Move down).

Nowy interfejs - szybka edycja

Wskazówka: Umieść kursor myszy na podglądzie podpisu email i kliknij Edit signature, jak pokazano na powyższym obrazie. W ten sposób możesz od razu przejść do edytora, aby wprowadzać zmiany do szablonu podpisu, bez konieczności edycji samej reguły.

Co sądzisz o nowym wyglądzie naszej aplikacji webowej? Daj znać w komentarzach albo skontaktuj się bezpośrednio z działem Customer Success. Kolejne interesujące funkcje już niebawem!

CodeTwo Email Signatures for Office 365 to światowy lider i najwyżej oceniane rozwiązanie do dodawania podpisów email dla platform Microsoft 365 i Office 365. Jest to usługa chmurowa wdrażana w wybranym przez klienta regionie Microsoft Azure, którą chronią jedyny na świecie 4-warstwowy system zabezpieczeń zgodny z ISO/IEC 27001 i 27018 oraz bezpłatna przez 1 rok usługa do tworzenia kopii zapasowych danych Microsoft 365. Takie połączenie sprawia, że klient dostaje w swoje ręce najbezpieczniejsze oprogramowanie do dodawania podpisów email na rynku. Przy tworzeniu naszego produktu współpracujemy z firmą Microsoft. Jednocześnie możemy się pochwalić wyjątkową jakością obsługi klienta, która znalazła swoje odzwierciedlenie w konkursie Microsoft Partner of the Year – zostaliśmy laureatem w kategorii Customer Experience.

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 15 lat, korzysta obecnie ponad 90 tyś. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*