Nowa wersja CodeTwo Exchange Rules 3.0 wydana!

Miło nam poinformować, że dzisiaj opublikowaliśmy nową wersję 3.0 programu CodeTwo Exchange Rules. Najważniejsze nowości w tej wersji programu, to:

  • Możliwość dodawania stopek i podpisów także do wiadomości wewnętrznych przesyłanych pomiędzy użytkownikami tego samego serwera Exchange. Do tej pory program pozwalał dodawać stopki tylko do wiadomości wysyłanych na zewnątrz organizacji Exchange.
  • Zupełnie nowy edytor stopek zawierający wszystkie funkcje potrzebne do tworzenia profesjonalnych podpisów.
  • Active Directory Cache który zmniejsza liczbę zapytań programu do bazy Active Directory, przez co korzystnie wpływa na jego wydajność.

Dokładniej o nowych funkcjach programu pisaliśmy w poprzednich postach na naszym blogu:

CodeTwo Exchange Rules – wersja 3.0 Beta już dostępna

Prace nad CodeTwo Exchange Rules 3.0 w trakcie

Zobacz co nowego w wersji 3.0

Jak zawsze użytkownicy mogą pobrać za darmo i testować w pełni funkcjonalną wersję programu. Co więcej, w przypadku programu CodeTwo Exchange Rules, nie ma żadnego ograniczenia dotyczącego czasu korzystania z darmowej wersji. Nasi klienci, którzy zdecydują się na aktualizację starszej wersji programu do wersji 3.0 mogą jak zawsze liczyć na atrakcyjne 50% rabaty. Użytkownicy, którzy dokonali zakupu poprzedniej wersji CodeTwo Exchange Rules po pierwszym lutego 2009 roku otrzymują aktualizację do wersji 3.0 za darmo.

Dowiedz się więcej na temat CodeTwo Exchange Rules

Pobierz CodeTwo Exchange Rules 3.0

Zobacz prezentację programu

Notatka prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.