Prace nad CodeTwo Exchange Rules 3.0 w trakcie

Obecnie wszystkie nasze wysiłki skupiają są nad pracami nad nową wersją CodeTwo Exchange Rules 3.0 dla serwera Microsoft Exchange 2000/2003. CodeTwo Exchange Rules to oprogramowanie, które pozwala na centralne i wygodne zarządzanie stopkami użytkowników i podpisami dodawanymi do wiadomości pocztowych wysyłanych przez serwer Exchange.

Planujemy, że nowa wersja 3.0 programu pojawi się pod koniec lutego. Wcześniej będziemy chcieli udostępnić wersję beta programu, która zawierać będzie nowe funkcjonalności.

Co nowego w CodeTwo Exchange Rules 3.0?

Przede wszystkim pojawi się od dawna wyczekiwana przez nas i użytkowników programu możliwość dodawania stopek i podpisów do wiadomości wewnętrznych wysyłanych w obrębie jednej organizacji Exchange. Do tej pory podpisy mogły być dodawane tylko do wiadomości wychodzących, czyli wysyłanych na zewnątrz organizacji.

Obecny edytor stopek HTML zostanie zastąpiony przez zupełnie nowy zaimplementowany od początku przez nas. Do tej pory edytor wbudowany w CodeTwo Exchange Rules był zewnętrznym komponentem. Posiada on niestety pewne ograniczenia i czasami sprawia problemy, przez co podjęliśmy decyzję o jego zastąpieniu. Nie udało nam się jednak znaleźć komponentu, który w pełni spełnia nasze oczekiwania, dlatego zaimplementowaliśmy edytor HTML sami. Dzięki temu mamy nad nim pełną kontrolę i będziemy mogli rozbudowywać go w przyszłych wersjach zgodnie z wymaganiami użytkowników. Poniżej widoczny jest efekt naszych prac:

Kliknij, aby powiększyć

W nowej wersji CodeTwo Exchange Rules usprawniliśmy przetwarzanie wiadomości w różnych międzynarodowych kodowaniach. Przede wszystkim poprawiona została funkcja wykrywania, czy stopka już istnieje w wiadomości. Od teraz pojedyncza stopka będzie również mogła zawierać teksty w wielu językach i będzie poprawnie wyświetlana na komputerze odbiorcy.

Zapraszamy do pobierania nowej wersji CodeTwo Exchange Rules 3.0 na początku lutego!

Przejdź do strony programu

Pobierz CodeTwo Exchange Rules wersja 2.0

Pobierz CodeTwo Exchange Rules dla Exchange Server  2007

2 thoughts on “Prace nad CodeTwo Exchange Rules 3.0 w trakcie


  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  *

  Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
  Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.