Narzędzia do migracji Exchange i Office 365: nowa wersja beta

Nasze narzędzia do migracji dla Microsoft Exchange Server i Office 365, CodeTwo Exchange Migration i CodeTwo Office 365 Migration, zyskały nową funkcjonalność. Dotąd umożliwiały migracje tylko w przypadku, gdy serwer źródłowy wyposażony był w Microsoft Exchange Server. Teraz można dzięki nim migrować skrzynki pocztowe także z platformy Google Apps. Nowa funkcjonalność jest aktualnie w fazie beta ze względu na pojawiający się sporadycznie problem pomijania niektórych elementów przy migracji z Google Apps. Problem nie wpływa na bezpieczeństwo migracji i można go łatwo rozwiązać ponownie skanując skrzynki źródłowe.

Wciąż zbieramy informacje na temat doświadczeń użytkowników podczas migracji z Google Apps: zgłoś problem / skorzystaj z darmowego wsparcia technicznego.

Bezpośrednie migracje z Exchange / Google do Exchange / Office 365

Migruj Exchange-do-Exchange i Google-do-Exchange

Migracja do nowego serwera Exchange to niełatwe zadanie. Często, zanim ostatecznie przeniesiemy skrzynki pocztowe do nowego lasu, domeny, czy nowszej wersji systemu, ogromne ilości czasu tracone są na zgłębianie najdrobniejszych szczegółów dokumentacji i przeglądanie forów w poszukiwaniu rozwiązań problemów. CodeTwo Exchange Migration zaprojektowany został by ułatwić cały proces, niezależnie od wersji Exchange. Wraz z nową wersją dajemy użytkownikom do rąk program jeszcze sprawniejszy i wyposażony w więcej opcji niż wcześniej.

Dowiedz się więcej i pobierz darmową wersję testową
Wspierane scenariusze migracji

Bezbolesne migracje z Exchange i Google do Office 365

Teraz migrując do Office 365 już nie musisz już uczyć się skryptów i poleceń PowerShell. CodeTwo Office 365 Migration pozwoli Ci przenieść użytkowników do pocztowych usług online Microsoftu korzystając z funkcji graficznego panelu administracyjnego. Co więcej, dodana w nowej wersji opcja umożliwia równie gładką migrację skrzynek pocztowych z dowolnej organizacji Google Apps.

Dowiedz się więcej i pobierz darmową wersję testową
Wspierane scenariusze migracji
Migracja z Exchange 2003 do Exchange 2013

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.