CodeTwo liderem wśród rozwiązań do zarządzania podpisami email na G2.com – wiosna 2022

Wraz z nadejściem wiosny portal G2 opublikował swoje kwartalne rankingi, w których rozwiązania CodeTwo nadal zajmują najwyższe pozycje. Oprócz ponownego uznania CodeTwo Email Signatures for Office 365 liderem w kategorii oprogramowania do zarządzania podpisami email, G2 nagrodziło również narzędzie CodeTwo do zarządzania podpisami i przepływem poczty na serwerze Exchange oraz nasze oprogramowanie do migracji do chmury Microsoft 365.

CodeTwo liderem wśród rozwiązań do zarządzania podpisami email na G2.com – wiosna 2022

CodeTwo Email Signatures for Office 365

G2.com jest jednym z wiodących portali z recenzjami oprogramowania. Opinie, pochodzące głównie od specjalistów IT, dają możliwość szczegółowego porównania alternatywnych rozwiązań. Podobnie jak w przypadku raportów zimowych 2022 publikowanych przez G2, nasze flagowe oprogramowanie do zarządzania podpisami email w chmurze zostało uznane liderem w kategorii Email Signature Software.

Nagrody G2 dla CodeTwo Email Signatures for Office 365

W wiosennym kwartale 2022 roku użytkownicy portalu szczególnie doceniali łatwość konfiguracji, obsługi i administrowania naszym oprogramowaniem. Chwalili również najwyższą jakość naszego wsparcia technicznego.

Zobacz recenzje CodeTwo Email Signatures for Office 365 na portalu G2.com

Wyróżnienia dla narzędzi CodeTwo do zarządzania przepływem wiadomości email i migracji danych

Wiosna 2022 to także pomyślny okres dla innych produktów CodeTwo, które pozostają w czołówce swoich kategorii.

Nagrody G2 dla CodeTwo Exchange Rules Pro

CodeTwo Exchange Rules Pro, nasze narzędzie do zarządzania podpisami i przepływem poczty na serwerze Exchange, po raz kolejny zostało wyróżnione nagrodami w kategoriach Best Support i Users most likely to recommend. Co ważne, w tym kwartale dołączyła do nich jeszcze jedna nagroda – w kategorii Best Estimated ROI.

Nagrody G2 dla CodeTwo Office 365 Migration

Według użytkowników portalu G2, CodeTwo Office 365 Migration jest liderem pod względem prostoty konfiguracji i jakości obsługi klienta. Pozytywnego obrazu dopełnia wysoki poziom satysfakcji klientów oraz wyróżnienie w kategorii związanej z szacowanym zwrotem z inwestycji.

Dziękujemy za Wasze opinie

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom za każdą recenzję udostępnianą na portalach technologicznych takich jak G2. Wasze opinie i sugestie pomagają nam kształtować nasze produkty, będąc przyczynkiem do wprowadzania nowych funkcjonalności i usprawnień. Wasze opinie motywują wszystkie nasze zespoły do dalszego działania i dostarczania wiodących na świecie rozwiązań, które posiadamy w naszej ofercie.

W tym roku możecie spodziewać się wielu nowych, ciekawych funkcji!

CodeTwo Email Signatures 365 to jedyne rozwiązanie do podpisów email certyfikowane przez Microsoft do użytku z platformami Microsoft 365 i Office 365. Jest to serwis chmurowy oparty na usłudze Azure, który wspiera wszystkie urządzenia i aplikacje poczty email. Nasz produkt został opracowany wspólnie z Microsoft, jest laureatem nagrody Microsoft i posiada najwyższe oceny satysfakcji użytkowników. Certyfikacja ISO/IEC 27001 i 27018 oraz darmowa roczna usługa tworzenia kopii zapasowych danych Microsoft 365 sprawiają, że jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie do podpisów email na rynku. Obejrzyj krótki film produktowy

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 15 lat, korzysta obecnie ponad 110 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.