CodeTwo liderem wśród rozwiązań do zarządzania podpisami email na G2.com – wiosna 2022

Wraz z nadejściem wiosny portal G2 opublikował swoje kwartalne rankingi, w których rozwiązania CodeTwo nadal zajmują najwyższe pozycje. Oprócz ponownego uznania CodeTwo Email Signatures for Office 365 liderem w kategorii oprogramowania do zarządzania podpisami email, G2 nagrodziło również narzędzie CodeTwo do zarządzania podpisami i przepływem poczty na serwerze Exchange oraz nasze oprogramowanie do migracji do chmury Microsoft 365.

CodeTwo liderem wśród rozwiązań do zarządzania podpisami email na G2.com – wiosna 2022

CodeTwo Email Signatures for Office 365

G2.com jest jednym z wiodących portali z recenzjami oprogramowania. Opinie, pochodzące głównie od specjalistów IT, dają możliwość szczegółowego porównania alternatywnych rozwiązań. Podobnie jak w przypadku raportów zimowych 2022 publikowanych przez G2, nasze flagowe oprogramowanie do zarządzania podpisami email w chmurze zostało uznane liderem w kategorii Email Signature Software.

Nagrody G2 dla CodeTwo Email Signatures for Office 365

W wiosennym kwartale 2022 roku użytkownicy portalu szczególnie doceniali łatwość konfiguracji, obsługi i administrowania naszym oprogramowaniem. Chwalili również najwyższą jakość naszego wsparcia technicznego.

Zobacz recenzje CodeTwo Email Signatures for Office 365 na portalu G2.com

Wyróżnienia dla narzędzi CodeTwo do zarządzania przepływem wiadomości email i migracji danych

Wiosna 2022 to także pomyślny okres dla innych produktów CodeTwo, które pozostają w czołówce swoich kategorii.

Nagrody G2 dla CodeTwo Exchange Rules Pro

CodeTwo Exchange Rules Pro, nasze narzędzie do zarządzania podpisami i przepływem poczty na serwerze Exchange, po raz kolejny zostało wyróżnione nagrodami w kategoriach Best Support i Users most likely to recommend. Co ważne, w tym kwartale dołączyła do nich jeszcze jedna nagroda – w kategorii Best Estimated ROI.

Nagrody G2 dla CodeTwo Office 365 Migration

Według użytkowników portalu G2, CodeTwo Office 365 Migration jest liderem pod względem prostoty konfiguracji i jakości obsługi klienta. Pozytywnego obrazu dopełnia wysoki poziom satysfakcji klientów oraz wyróżnienie w kategorii związanej z szacowanym zwrotem z inwestycji.

Dziękujemy za Wasze opinie

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom za każdą recenzję udostępnianą na portalach technologicznych takich jak G2. Wasze opinie i sugestie pomagają nam kształtować nasze produkty, będąc przyczynkiem do wprowadzania nowych funkcjonalności i usprawnień. Wasze opinie motywują wszystkie nasze zespoły do dalszego działania i dostarczania wiodących na świecie rozwiązań, które posiadamy w naszej ofercie.

W tym roku możecie spodziewać się wielu nowych, ciekawych funkcji!

CodeTwo Email Signatures 365 to pierwsze i jedyne na świecie rozwiązanie do podpisów email w pełni certyfikowane przez Microsoft. Jest to serwis chmurowy oparty na usłudze Azure, który wspiera wszystkie urządzenia i aplikacje poczty email. Nasz produkt został opracowany wspólnie z Microsoft, jest laureatem nagrody Microsoft i posiada najwyższe oceny satysfakcji użytkowników. Certyfikacja ISO/IEC 27001 i 27018 oraz nasz autorski 4-warstowy system zabezpieczeń sprawiają, że jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie do podpisów email na rynku. Obejrzyj krótki film produktowy

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 16 lat, korzysta obecnie ponad 120 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.