Laur Jeleniej Góry dla CodeTwo

(Werble!) Wczoraj, prezydent Jeleniej Góry, Pan Marcin Zawiła, wręczył założycielom CodeTwo “Laur Jeleniej Góry” – nagrodę dla firm, instytucji i przedsiębiorców, wyróżniających się szczególnymi osiągnięciami na lokalnym rynku. W tym roku nagroda została przyznana po raz pierwszy. Drugą uhonorowaną firmą jest Zorka – spółka z branży meblarskiej.

Wręczenie statuetek odbyło się w ramach noworocznej gali, na której władze samorządowe oraz mieszkańcy stolicy Karkonoszy podsumowali rok 2011. W trakcie uroczystości, jak co roku, nagrodzone zostały również osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy szczególnie przyczyniły się do rozwoju Jeleniej Góry.

W imieniu całego zespołu firmy CodeTwo dziękujemy za to cenne wyróżnienie. Cieszymy się, że swoją pracą możemy przyczynić się do budowania pozytywnego wizerunku naszego miasta.

Zachęcamy jednocześnie do wysłuchania krótkiego wywiadu z Michałem Bednarzem – Dyrektorem Zarządzającym CodeTwo, zarejestrowanego podczas gali przez Muzyczne Radio z Jeleniej Góry.

Poznaj zespół CodeTwo
Dołącz do nas

4 thoughts on “Laur Jeleniej Góry dla CodeTwo


  1. Spóźniony, ale gratuluję :) Czy jest/będzie w przyszłości możliwość odbycia u Państwa praktyk studenckich (na stanowisku programisty) ?

  2. Dziękujemy za gratulacje! Jeśli chodzi o praktyki studenckie, to wielka prośba o systematyczne zaglądanie na naszą stronę Praca – zamieścimy tam wszelkie informacje na ten temat, jeśli tylko rozpoczniemy nabór zainteresowanych. Pozdrowienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.