CodeTwo otwiera drzwi dla ambitnych studentów

Koło InteleKKt w CodeTwo“Bierz wiedzę – rozdawaj jej owoce”- mawia często mój mądry dziadek. Dziś stwierdzam, że myśl ta znajduje swe odbicie w inicjatywach edukacyjnych organizowanych przez firmę CodeTwo. W tym roku akademickim, już po raz kolejny, grupa studentów koła informatycznego InteleKKt z Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze, wzięła udział w praktycznych zajęciach w dziedzinie Informatyki prowadzonych przez specjalistów CodeTwo.

Ostatnie spotkania dotyczyły optymalizacji i pozycjonowania stron www oraz programowania wielowątkowego. Firma CodeTwo chce umożliwić ambitnym studentom uzupełnienie istotnej wiedzy oraz przybliżyć zagadnienia programistyczne, których biegłe opanowanie zwiększa szansę zatrudnienia w jej szeregach. Oprócz organizacji praktycznych zajęć, firma konsultuje w tym roku dwie prace dyplomowe studentów.

Wykłady w CodeTwo

CodeTwo, jako instytucja prężnie rozwijająca się i odnosząca sukcesy w sprzedaży oprogramowania na światowym rynku, stale zwiększa ilość stanowisk pracy. Lokalni studenci wiedzą już o tym, że warto rozwijać swe umiejętności, by w przyszłości dołączyć do ambitnej załogi. Coraz częściej przekonują się też o tym programiści napływający do CodeTwo z różnych części Polski, skuszeni atrakcyjnym środowiskiem pracy, jak i urokiem Karkonoszy.

Zobacz oferty pracy w CodeTwo
Dowiedz się więcej o CodeTwo
“We make IT simple” – poznaj misję CodeTwo
Zobacz kto korzysta z programów CodeTwo

One thought on “CodeTwo otwiera drzwi dla ambitnych studentów


  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  *

  Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
  Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.