CodeTwo Office 365 Migration w raporcie Gartnera

CodeTwo Office 365 Migration, nasze rozwiązanie do migracji skrzynek pocztowych do Office 365, znalazło się w Gartner’s Market Guide for Cloud Office Migration Tools. To dla nas prawdziwy sukces i powód do dumy. W swoim raporcie, Gartner, światowy lider w zakresie usług analitycznych dla branży IT, prezentuje nasz program jako „szczególnie atrakcyjny dla klientów którzy nie chcą powierzać swoich danych osobom trzecim lub przetwarzać tych danych przez serwisy chmurowe.” Bardzo nas cieszy, że zostaliśmy uznani za godnego zaufania dostawcę oprogramowania!

CodeTwo Office 365 Migration w raporcie Gartnera

Firma Gartner, z założenia całkowicie bezstronna, nie umieszcza w swoich raportach i porównaniach pierwszego lepszego rozwiązania. Poniżej wyjaśniam dlaczego nasza aplikacja została jedną z wybranych.

Dlaczego warto wybrać CodeTwo Office 365 Migration

Jest co najmniej kilka dobrych powodów dla których program CodeTwo Office 365 Migration został wybrany jako jedno z polecanych narzędzi do migracji skrzynek pocztowych do chmury Office 365. Najważniejszym z tych powodów jest przywiązanie bardzo dużej uwagi do bezpieczeństwa danych podczas migracji. Tak jak wspomniano w raporcie, nasze narzędzie jest szczególnie przydatne gdy dana organizacja nie chce lub nie może powierzać swoich danych osobom trzecim, lub korzystać z serwisów chmurowych w celu migracji poufnych informacji. Dodatkowo, przenoszone dane są szyfrowane i bezpieczne na każdym kroku migracji.

Kolejną ważną cechą naszego oprogramowania jest wspieranie różnych scenariuszy migracji. Serwerem źródłowym może być:

  • Każda wersja Microsoft Exchange od 2010, aż po Exchange 2019,
  • Inna subskrypcja Office 365 (migracja pomiędzy różnymi organizacjami)
  • G Suite,
  • Oraz inne (lista wszystkich możliwych scenariuszy dostępna na tej stronie)

Co więcej, najnowsza aktualizacja znacznie przyspiesza cały proces migracji.

Gartner’s Market Guide for Cloud Office Migration Tools

Co sprawia, że CodeTwo Office 365 Migration jest narzędziem bezpiecznym?

Zarządzanie prawami dostępu oparte na rolach oraz szybsza migracja – nowa aktualizacja programów do migracji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.