CodeTwo finalistą w 3 kategoriach konkursu IT Europa Channel Awards 2022

Niezmiernie miło nam poinformować, że CodeTwo zostało finalistą w kilku kategoriach konkursu IT Europa Channel Awards 2022:

• Cloud Solution Provider of the Year
• SaaS Solution of the Year
• Vertical Market Solution of the Year

Dowiedz się, dlaczego nasze wiodące na świecie rozwiązanie do zarządzania podpisami email zapewniło nam miejsce w czołówce europejskich firm IT.

CodeTwo finalistą w 3 kategoriach konkursu IT Europa Channel Awards 2022

IT Europa Channel Awards 2022 jest 13. edycją wydarzenia znanego wcześniej pod nazwą European IT & Software Excellence Awards. Celem konkursu jest wyróżnienie i nagrodzenie wybitnych osiągnięć wśród europejskich firm informatycznych, programistycznych i telekomunikacyjnych. Oto, co organizatorzy mówią o tegorocznej edycji:

“This year we’ve seen a record-breaking number of submissions, but aside from the quantity, the quality of entries is a reassuring indication of the current strength of the channel. To even make the finalist list is an accomplishment in itself.”

Redaktor IT Europa Carl Friedmann w ogłoszeniu finalistów.

Znalezienie się wśród finalistów konkursu to nie koniec. Ostateczni zwycięzcy poszczególnych kategorii zostaną ogłoszeni podczas międzynarodowej gali odbywającej się 19 maja 2022 roku w Royal Lancaster Hotel w Londynie.

Chcielibyśmy podziękować każdemu z naszych ponad 100 000 klientów, którzy zaufali CodeTwo i wybrali nasze produkty. Obiecujemy, że dalej będziemy robić wszystko, aby dostarczać najlepsze na świecie rozwiązania i dbać o najwyższy poziom satysfakcji klientów. W tym roku możecie spodziewać się wielu nowych, interesujących funkcji!

CodeTwo Email Signatures 365 to pierwsze i jedyne na świecie rozwiązanie do podpisów email w pełni certyfikowane przez Microsoft. Jest to serwis chmurowy oparty na usłudze Azure, który wspiera wszystkie urządzenia i aplikacje poczty email. Nasz produkt został opracowany wspólnie z Microsoft, jest laureatem nagrody Microsoft i posiada najwyższe oceny satysfakcji użytkowników. Certyfikacja ISO/IEC 27001 i 27018 oraz nasz autorski 4-warstowy system zabezpieczeń sprawiają, że jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie do podpisów email na rynku. Obejrzyj krótki film produktowy

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 16 lat, korzysta obecnie ponad 120 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.