CodeTwo finalistą w 3 kategoriach konkursu IT Europa Channel Awards 2022

Niezmiernie miło nam poinformować, że CodeTwo zostało finalistą w kilku kategoriach konkursu IT Europa Channel Awards 2022:

• Cloud Solution Provider of the Year
• SaaS Solution of the Year
• Vertical Market Solution of the Year

Dowiedz się, dlaczego nasze wiodące na świecie rozwiązanie do zarządzania podpisami email zapewniło nam miejsce w czołówce europejskich firm IT.

CodeTwo finalistą w 3 kategoriach konkursu IT Europa Channel Awards 2022

IT Europa Channel Awards 2022 jest 13. edycją wydarzenia znanego wcześniej pod nazwą European IT & Software Excellence Awards. Celem konkursu jest wyróżnienie i nagrodzenie wybitnych osiągnięć wśród europejskich firm informatycznych, programistycznych i telekomunikacyjnych. Oto, co organizatorzy mówią o tegorocznej edycji:

“This year we’ve seen a record-breaking number of submissions, but aside from the quantity, the quality of entries is a reassuring indication of the current strength of the channel. To even make the finalist list is an accomplishment in itself.”

Redaktor IT Europa Carl Friedmann w ogłoszeniu finalistów.

Znalezienie się wśród finalistów konkursu to nie koniec. Ostateczni zwycięzcy poszczególnych kategorii zostaną ogłoszeni podczas międzynarodowej gali odbywającej się 19 maja 2022 roku w Royal Lancaster Hotel w Londynie.

Chcielibyśmy podziękować każdemu z naszych ponad 100 000 klientów, którzy zaufali CodeTwo i wybrali nasze produkty. Obiecujemy, że dalej będziemy robić wszystko, aby dostarczać najlepsze na świecie rozwiązania i dbać o najwyższy poziom satysfakcji klientów. W tym roku możecie spodziewać się wielu nowych, interesujących funkcji!

CodeTwo Email Signatures 365 to jedyne rozwiązanie do podpisów email certyfikowane przez Microsoft do użytku z platformami Microsoft 365 i Office 365. Jest to serwis chmurowy oparty na usłudze Azure, który wspiera wszystkie urządzenia i aplikacje poczty email. Nasz produkt został opracowany wspólnie z Microsoft, jest laureatem nagrody Microsoft i posiada najwyższe oceny satysfakcji użytkowników. Certyfikacja ISO/IEC 27001 i 27018 oraz darmowa roczna usługa tworzenia kopii zapasowych danych Microsoft 365 sprawiają, że jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie do podpisów email na rynku. Obejrzyj krótki film produktowy

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 15 lat, korzysta obecnie ponad 110 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.