CodeTwo Exchange Rules PRO 1.4.5 już dostępne!

proNa naszej stronie dostępna jest już najnowsza aktualizacja programu CodeTwo Exchange Rules PRO – dodatku do Microsoft Exchange Server wspomagającego zarządzanie serwerem w zakresie automatycznej kontroli treści wiadomości, przepływu poczty oraz automatycznych podpisów w emailach. Najnowsza wersja (1.4.5) zawiera jedną nowość i trzy mniejsze poprawki błędów zgłoszonych przez użytkowników w przeciągu ostatnich kilku tygodni. Dziękujemy za Wasze emaile i telefony!

Zalecamy wszystkim użytkownikom pobranie najnowszego pliku instalacyjnego i aktualizację do wersji 1.4.5. Aktualizacja jest darmowa dla wszystkich posiadaczy licencji. Nowa wersja musi zostać pobrana z naszej strony i nadpisana nad poprzednią wersją. Po aktualizacji wszystkie dotychczasowe ustawienia oraz dane licencjonowania zostaną zachowane. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Wsparcia Klienta CodeTwo, który czynny jest od poniedziałku do piątku, 24 godziny na dobę (sprawdź godziny pracy tutaj).

Pobierz CodeTwo Exchange Rules PRO 1.4.5
Skontaktuj się z Działem Wsparcia Klienta CodeTwo
Przeczytaj w jaki sposób aktualizować programy CodeTwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.