CodeTwo Exchange Rules 2007 w nowej odsłonie

Około 12 miesięcy temu opublikowaliśmy program CodeTwo Exchange Rules 2007 1.0. Dziś zostaje on zastąpiony przez CodeTwo Exchange Rules 2007 wersja 2.0. Nowa wersja posiada bardzo dużo nowych funkcjonalności takich jak ścisła integracja z Active Directory, całkiem nowy edytor HTML, obsługa wszystkich języków świata, wsparcie dla najnowszych systemów Microsoft.

 

0094.png

Po pierwsze należy zauważyć zdecydowaną poprawę w sposobie wyboru użytkowników Active Directory, którzy będą otrzymywać stopki w swoich mailach. W obecnej wersji programu wyboru dokonuje się bezpośrednio w kontenerach Active Directory, z których administrator może wybrać konkretnych użytkowników, grupy użytkowników, czy nawet całe jednostki organizacyjne. Stopki lub podpisy dodawane są do maili w czasie przetwarzania ich przez serwer i są zgodne z  szablonem utworzonym przez administratora. Podczas tworzenia szablonu bardzo przydatny może okazać się wbudowany edytor, który krótko omówimy.

 

0102.png

 

Nowy edytor został całkowicie zaprogramowany przez CodeTwo. Poprzednio zastosowany w programie edytor był  komponentem zakupionym od firmy trzeciej, co mogło skutkować problemami w działaniu stopek utworzonych z jego pomocą. Nowy edytor HTML ma znacznie więcej możliwości, posiada nowoczesny wygląd i jest przy tym znacznie bardziej niezawodny. Co ważne, tworzenie za jego pośrednictwem profesjonalnych stopek zawierających grafikę nie wymaga praktycznej znajomości HTML.

 

exchange-rules-screenshot-14-big2.png

 

Kolejną funkcjonalnością jest możliwość tworzenia szablonów stopek we wszystkich językach świata. Program pozwala również skomponować stopkę zawierającą tekst w kilku językach np. polskim, angielskim, rosyjskim i arabskim. Taka stopka oczywiście zostanie bezbłędnie wyświetlona u każdego odbiorcy maila.

 

exchange-rules-screenshot-23a-big.PNG

Pozostałe funkcje to możliwość instalacji programu na najnowszych systemach Microsoft, takich jak Windows Server 2008 oraz Small Business Server 2008, podniesiona wydajność programu poprzez dodanie wewnętrznej pamięci Active Directory Cache i umożliwienie asynchronicznego przetwarzania wiadomości, oraz możliwość archiwizowania wiadomości przetwarzanych przez Exchange. Ponadto nowy element w programie stanowi moduł licencjonowania, dzięki któremu użytkownicy obecnej wersji nie muszą dosyłać kodów rejestracji, aby otrzymać kod aktywacyjny do odblokowania wersji testowej. W zamian po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymują klucz licencji pozwalający na automatyczną aktywację aplikacji.

Na koniec należy wspomnieć, że problem objawiający się ikoną spinacza widoczną w Outlooku i OWA obok wiadomości  zawierających logo w stopkach został bezpowrotnie rozwiązany. Uprzednio, taki mail wyglądał tak, jakby zawierał załącznik, podczas gdy takiego załącznika w nim nie było.

new-bitmap-image.PNG

Strona programu

Pobierz CodeTwo Exchange Rules 2007 2.0

Instrukcja użytkownika

Zobacz wersję dla Exchange 2003

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.