CodeTwo Exchange Rules 2007 dla Small Business Server 2008 – nowe, korzystne licencjonowanie

Od 14 stycznia 2010 użytkownicy Windows Small Business Server 2008 skorzystają z lepszych warunków zakupu licencji na CodeTwo Exchange Rules 2007, aplikacji służącej do centralnego zarządzania firmowymi stopkami i podpisami w wiadomościach email. Cena instalacji programu na serwerze Exchange 2007 zależy od liczby użytkowników korzystających ze stopek. Zrobiliśmy jednak ukłon w stronę użytkowników Windows Small Business Server 2008 i teraz za licencję mogą oni płacić według jednej, niskiej stawki za pojedynczy serwer SBS, niezależnie od ilości osób używających naszej aplikacji. Koszt licencji dla serwera Exchange 2007, zainstalowanego na Windows Small Business Server 2008, to 369 zł. Zapłacimy więc ponad dwa razy mniej niż w przypadku dotychczasowego licencjonowania, zakładając, że z firmowych stopek i podpisów od CodeTwo korzysta min. pięćdziesięciu użytkowników.

Windows Small Business Server 2008 to system, który  łączy w sobie wiele technologii serwerowych (m.in. Windows Server 2008, Exchange Server 2007, Windows SharePoint Services 3.0) w ramach jednego produktu firmy Microsoft. Dzięki przystępnej cenie i uproszczonej administracji, znajduje zastosowanie w niedużych firmach, posiadających od kilku do kilkudziesięciu komputerów – nowy SBS jest w stanie obsłużyć do 75 stacji roboczych.

Zobacz cennik

Pobierz CodeTwo Exchange Rules 2007

Odwiedź stronę główną programu CodeTwo Exchange Rules 2007

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.