Jedyne rozwiązanie do podpisów email z certyfikatem Microsoft 365 – CodeTwo Email Signatures for Office 365

Wspaniała wiadomość: CodeTwo Email Signatures for Office 365 został poddany kontroli i testom penetracyjnym przez Microsoft i uzyskał certyfikat Microsoft 365! To osiągnięcie umacnia pozycję lidera CodeTwo w zakresie ochrony danych klientów – żaden inny dostawca oprogramowania do podpisów email nie ukończył pomyślnie procesu certyfikacji aplikacji platformy Microsoft 365.

Jedyne rozwiązanie do podpisów email z certyfikatem Microsoft 365 – CodeTwo Email Signatures for Office 365

Nie musimy już dłużej trzymać tego w tajemnicy: przez ostatnie kilka miesięcy serwis chmurowy CodeTwo był skrupulatnie sprawdzany przez Microsoft w oparciu o normy branżowe i środki kontroli pod kątem bezpieczeństwa, zgodności i praktyk przetwarzania danych. Obejmowało to szeroko zakrojone testy penetracyjne całej infrastruktury naszego serwisu.

Uzyskanie certyfikatu Microsoft 365 dla naszej aplikacji chmurowej było dla nas oczywistością. Cały proces był dla CodeTwo doskonałą okazją do współpracy ze specjalistami firmy Microsoft. Najwyższej klasy eksperci ds. bezpieczeństwa i testerzy penetracyjnymi podzielili się z nami cennymi spostrzeżeniami i praktycznymi sugestiami dotyczącymi tego, jak jeszcze bardziej poprawić naszą postawę wobec bezpieczeństwa. Certyfikacja Microsoft 365, wraz z w naszymi poprzednimi certyfikacjami: ISO 27001, 27018 i Cyber Essentials, oznacza, że klienci CodeTwo mogą być pewni, że korzystają z najbezpieczniejszego na rynku rozwiązania do obsługi podpisów email.

Szymon Szczęśniak, CEO CodeTwo Szymon Szczęśniak
CEO CodeTwo

Oto, jak Microsoft podsumowuje cały proces certyfikacji w swojej dokumentacji:

Faza certyfikacji koncentruje się na dokładnym audycie bezpieczeństwa aplikacji i wspierającej jej infrastruktury. Aplikacja zostanie zweryfikowana pod kątem przestrzegania środków kontroli bezpieczeństwa, które wywodzą się z wiodących norm branżowych, takich jak SOC 2, PCI DSS oraz ISO 27001. […] Certyfikowane aplikacje wykazały, że wdrożono w nich silne praktyki bezpieczeństwa i zgodności, mające na celu ochronę danych klientów.

Microsoft 365 App Compliance Program - video thumbnail

CodeTwo Email Signatures for Office 365 widnieje teraz oficjalnie na stronie aplikacji zgodnych z Microsoft 365, gdzie potencjalni klienci mogą szybko sprawdzić informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności naszego rozwiązania. Jeśli potrzebujesz pełnego przeglądu środków bezpieczeństwa stosowanych w naszej aplikacji, odwiedź stronę produktu.

CodeTwo Email Signatures 365 to pierwsze i jedyne na świecie rozwiązanie do podpisów email w pełni certyfikowane przez Microsoft. Jest to serwis chmurowy oparty na usłudze Azure, który wspiera wszystkie urządzenia i aplikacje poczty email. Nasz produkt został opracowany wspólnie z Microsoft, jest laureatem nagrody Microsoft i posiada najwyższe oceny satysfakcji użytkowników. Certyfikacja ISO/IEC 27001 i 27018 oraz nasz autorski 4-warstowy system zabezpieczeń sprawiają, że jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie do podpisów email na rynku. Obejrzyj krótki film produktowy

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 16 lat, korzysta obecnie ponad 120 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.