CodeTwo uzyskało certyfikat Cyber Essentials

Z przyjemnością informujemy, że CodeTwo zostało poddane ocenie pod kątem ochrony przed zagrożeniami cybernetycznymi i otrzymało w tym zakresie certyfikat wydany przez Cyber Essentials, uznany w branży program wspierany przez rząd Wielkiej Brytanii oraz nadzorowany przez brytyjskie Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cybernetycznego (National Cyber Security Centre – NCSC).

CodeTwo uzyskało certyfikat Cyber Essentials

O certyfikacie Cyber Essentials

Program Cyber Essentials ma na celu pomoc organizacjom we wprowadzaniu mechanizmów zapobiegających cyberatakom oraz zapewnienie ich klientom, że certyfikowana firma dysponuje skutecznymi środkami bezpieczeństwa cybernetycznego.

Uzyskany certyfikat oznacza, że zostaliśmy poddani ocenie przez niezależny podmiot w celu potwierdzenia, że nasza organizacja spełnia wymagania programu Cyber Essentials. Wprowadzone przez nas środki bezpieczeństwa cybernetycznego są zgodne z najwyższymi standardami biznesowymi. Warto nadmienić, że proces certyfikacji przebiegał na nowych warunkach wprowadzonych w 2022 roku, które w zakresie certyfikacji obejmują wszystkie usługi w chmurze, mechanizmy uwierzytelniania wieloskładnikowego i wiele innych. Zobacz certyfikat

Zaangażowanie CodeTwo na rzecz maksymalnego bezpieczeństwa

Certyfikat Cyber Essentials jest kolejnym przykładem działań CodeTwo mających na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa.

Odwiedź nasze centrum Bezpieczeństwa i zgodności, aby dowiedzieć się, w jaki sposób CodeTwo spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Sprawdź stronę poświęconą bezpieczeństwu CodeTwo Email Signatures for Office 365, aby dowiedzieć się o mechanizmach bezpieczeństwa wdrożonych w naszym flagowym rozwiązaniu do zarządzania podpisami email.

CodeTwo Email Signatures 365 to pierwsze i jedyne na świecie rozwiązanie do podpisów email w pełni certyfikowane przez Microsoft. Jest to serwis chmurowy oparty na usłudze Azure, który wspiera wszystkie urządzenia i aplikacje poczty email. Nasz produkt został opracowany wspólnie z Microsoft, jest laureatem nagrody Microsoft i posiada najwyższe oceny satysfakcji użytkowników. Certyfikacja ISO/IEC 27001 i 27018 oraz nasz autorski 4-warstowy system zabezpieczeń sprawiają, że jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie do podpisów email na rynku. Obejrzyj krótki film produktowy

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 16 lat, korzysta obecnie ponad 120 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.