Były wzloty i upadki

Nie, nie… Wbrew pozorom, nie jest to wcale nasz pożegnalny post:) Rok 2010 chyli się ku końcowi i uznaliśmy, że jest to dobry moment by w kilku zdaniach podsumować ostatnie 12 miesięcy. Czy był to dobry czas dla CodeTwo? Spróbujmy pozbierać fakty:

  • Firma się rozwinęła, a nasza załoga jest liczniejsza niż kiedykolwiek. I nie mamy tu na myśli tylko pracowników. Marzena, nasza koleżanka z działu Wsparcia Technicznego urodziła wspaniałego syna. Gratulacje!
  • Szymon się ożenił.
  • Ja jeszcze nie.
  • Nasze programy otrzymały kolejne nagrody i jesteśmy z tego bardzo dumni.
  • W naszych biurach pojawiła się klimatyzacja, która niewiele dała. Lato w tym roku było przesadnie gorące.
  • CodeTwo otrzymało tytuł Microsoft Certified Partner, ale na pewno nie jest to jeszcze nasze ostatnie zdanie w tym temacie.
  • Pojawił się Outlook 2010, a nam udało się szybko dostosować nasze programy do jego wymogów.
  • Nasz nowy program, CodeTwo Exchange Rules Pro doczekał się premiery. Stało się to dla nas świetną okazją do wypicia dużej ilości piwa.
  • Sroga zima odwiedziła nas wyjątkowo wcześnie w tym roku, ale spokojnie – nie musimy jeszcze chodzić do pracy na nartach :)

Jest jeszcze coś, o czym koniecznie musimy wspomnieć. Ten rok nie mógłby być dla nas tak udany, gdybyśmy nie mogli liczyć na Was! Rodzina użytkowników programów CodeTwo systematycznie rośnie, a dla nas jest to nic innego jak motywacja do dalszej ciężkiej pracy. W tym miejscu pragniemy podziękować za Wasze zaangażowanie w rozwój naszych aplikacji. Wasze komentarze i propozycje usprawnień są dla nas zawsze najcenniejsze, w końcu to przede wszystkim dla Was tworzymy te programy!

Happy Holidays!

Jutro Wigilia i CodeTwo ma wolne. Co prawda w poniedziałek wracamy z powrotem do pracy, ale już dzisiaj pragniemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. I niech nadchodzący rok będzie dla Was lepszy niż mijajacy.

Wesołych Świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.