CodeTwo Public Folders otrzymuje 5 gwiazdek od CNET

5 gwiazdek od CNET'uZ przyjemnością ogłaszamy, że CodeTwo Public Folders otrzymało najwyższą notę (5 gwiazdek) w recenzji amerykańskiego portalu CNET.com. Program został wyróżniony za zaawansowane i zróżnicowane możliwości dzielenia danych Outlooka, wysoki poziom bezpieczeństwa współdzielonych informacji oraz ogromną prostotę obsługi. Jest to bez wątpienia miła nagroda dla naszych programistów, którzy wkładają ogromny wysiłek w to, aby nasze programy odpowiadały najwyższym światowym standardom. Słowa uznania należą się równiez Wam Drodzy Użytkownicy, ponieważ CodeTwo Public Folders nie mogłoby się stać tak wszechstronnym, użytecznym i godnym zaufania narzędziem do dzielenia danych Outlooka, gdyby nie Wasze propozycje zmian i prośby o nowe funckje. Dziękujemy!

CNET jest jednym z największych światowych portali dostarczających recenzje, informacje o nowościach, katalogi cen, a także pliki instalacyjne najlepszych programów z całego świata. Codziennie setki tysięcy ludzi przeglądają strony portalu w poszukiwaniu kompetentnych porad i opinii na temat nowinek w dziedzinie nowoczesnych technologii (nie tylko z branży IT). Ich dogłębne recenzje zawsze dają kompletny i prawdziwy obraz możliwości testowanego produktu, dlatego maksymalna nota pięciu gwiazdek dla CodeTwo Public Folders z pewnością jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Jest to dla nas kolejny znak, że praca którą wkładamy w rozwój naszych produktów nie idzie na marne.

Przeczytaj recenzję CodeTwo Public Folders na portalu CNET
Dowiedz się więcej o CodeTwo Public Folders
Pobierz najnowszą wersję CodeTwo Public Folders

One thought on “CodeTwo Public Folders otrzymuje 5 gwiazdek od CNET


  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  *

  Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
  Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.