Nowe UI w CodeTwo Admin Panel

Panel administracyjny CodeTwo otrzymał nowy, usprawniony i bardziej intuicyjny interfejs! Rejestrowanie nowych tenantów i konfigurowanie podpisów, a także zarządzanie ustawieniami tenantów i subskrypcjami, jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Zobacz krótkie podsumowanie zmian.

Nowy interfejs użytkownika w CodeTwo Admin Panel

Nowy interfejs panelu administracyjnego jest już dostępny dla wszystkich użytkowników na całym świecie. Cechuje go prostota, responsywność, jak i podobieństwo do naszej aplikacji do zarządzania podpisami email – ujednolicamy design we wszystkich komponentach CodeTwo Email Signatures 365.

Oto jak obecnie wygląda zarządzanie tenantami Microsoft 365:

Nowy panel administracyjny - ustawienia tenanta

Uprościliśmy także proces onboardingu – kreator prowadzi użytkownika przez wszystkie czynności, oferując przy tym nowe funkcje, takie jak sprawdzanie poprawności rekordów SPF. Umożliwia to znacznie szybsze wdrożenie podpisów email w organizacji. Zobacz cały proces na poniższym filmie:

To nie koniec zmian. Już niebawem przedstawimy nowe, interesujące funkcje! Zostańcie z nami!

CodeTwo Email Signatures 365 to pierwsze i jedyne na świecie rozwiązanie do podpisów email w pełni certyfikowane przez Microsoft. Jest to serwis chmurowy oparty na usłudze Azure, który wspiera wszystkie urządzenia i aplikacje poczty email. Nasz produkt został opracowany wspólnie z Microsoft, jest laureatem nagrody Microsoft i posiada najwyższe oceny satysfakcji użytkowników. Certyfikacja ISO/IEC 27001 i 27018 oraz nasz autorski 4-warstowy system zabezpieczeń sprawiają, że jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie do podpisów email na rynku. Obejrzyj krótki film produktowy

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 16 lat, korzysta obecnie ponad 120 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.