Nowe UI w CodeTwo Admin Panel

Panel administracyjny CodeTwo otrzymał nowy, usprawniony i bardziej intuicyjny interfejs! Rejestrowanie nowych tenantów i konfigurowanie podpisów, a także zarządzanie ustawieniami tenantów i subskrypcjami, jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Zobacz krótkie podsumowanie zmian.

Nowy interfejs użytkownika w CodeTwo Admin Panel

Nowy interfejs panelu administracyjnego jest już dostępny dla wszystkich użytkowników na całym świecie. Cechuje go prostota, responsywność, jak i podobieństwo do naszej aplikacji do zarządzania podpisami email – ujednolicamy design we wszystkich komponentach CodeTwo Email Signatures 365.

Oto jak obecnie wygląda zarządzanie tenantami Microsoft 365:

Nowy panel administracyjny - ustawienia tenanta

Uprościliśmy także proces onboardingu – kreator prowadzi użytkownika przez wszystkie czynności, oferując przy tym nowe funkcje, takie jak sprawdzanie poprawności rekordów SPF. Umożliwia to znacznie szybsze wdrożenie podpisów email w organizacji. Zobacz cały proces na poniższym filmie:

To nie koniec zmian. Już niebawem przedstawimy nowe, interesujące funkcje! Zostańcie z nami!

CodeTwo Email Signatures 365 to jedyne rozwiązanie do podpisów email certyfikowane przez Microsoft do użytku z platformami Microsoft 365 i Office 365. Jest to serwis chmurowy oparty na usłudze Azure, który wspiera wszystkie urządzenia i aplikacje poczty email. Nasz produkt został opracowany wspólnie z Microsoft, jest laureatem nagrody Microsoft i posiada najwyższe oceny satysfakcji użytkowników. Certyfikacja ISO/IEC 27001 i 27018 oraz darmowa roczna usługa tworzenia kopii zapasowych danych Microsoft 365 sprawiają, że jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie do podpisów email na rynku. Obejrzyj krótki film produktowy

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 15 lat, korzysta obecnie ponad 110 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.