CodeTwo Exchange Rules Pro

  • Program do centralnego zarządzania podpisami email oraz przepływem poczty na serwerze Exchange
  • Wspiera wszystkie klienty pocztowe, w tym Outlooka i urządzenia mobilne
  • Używany przez dziesiątki tysięcy firm na całym świecie
  • Posiada certyfikat Windows Server
  • Nagrodzony MSExchange.org Gold Award »
Pobierz

nie wymaga karty kredytowej;
pełne wsparcie techniczne
podczas okresu próbnego

Data publikacji: 29.01.2020
Ostatnia wersja: 2.13.0.0
Rozmiar: 63.6 MB


Wspierane platformy

Panel Administracyjny:
Windows Server 2019 / 2016(1) / 2012 R2 / 2012 / 2008 R2 / 2008 / 2003 R2
Small Business Server 2011 / 2008
Windows 10(2) / 8.1 / 8 / 7 / Vista

Wsparcie tylko dla wersji 64-bitowych

Usługa Exchange Rules:
Exchange Server 2019(3) / 2016 / 2013(4) - z zainstalowaną rolą Mailbox
Exchange Server 2010 / 2007 - z zainstalowaną rolą Hub Transport
Small Business Server 2011 / 2008

(1) Jeżeli po zakończeniu instalacji nie możesz znaleźć programu, zastosuj się do tego artykułu KB.
(2) W przypadku gdy Panel Administracyjny nie działa po aktualizacji Windows 7 lub 8.1 do Windows 10, zainstaluj tę aplikację ponownie na nowym systemie.
(3) Usługa może być zainstalowana na Windows Server 2019 Desktop Experience oraz na Windows Server 2019 Server Core.
(4) Jeśli używasz serwera Exchange 2013 z SP1, zastosuj się do tego artykułu KB. 

Dziękujemy za pobranie CodeTwo Exchange Rules Pro - plik instalacyjny dla Server Core

Program, który za chwilę zostanie pobrany (CodeTwo Exchange Rules Pro) jest narzędziem do zarządzania podpisami email w wiadomościach na serwerze Microsoft Exchange 2019, 2016, 2013, 2010 oraz 2007.

Pobieranie rozpocznie się za chwilę. Jeśli nie, kliknij tutaj, aby spróbować ponownie.

Ta wersja programu jest przeznaczona do pracy z serwerem Exchange zainstalowanym na Windows Server Core 2019 nie posiadającym GUI. Jeśli chcesz pobrać wersję programu dla Windows Server 2019 z graficznym interfejsem użytkownika, kliknij tutaj.

Instrukcja instalacji na Server Core

Wersja Server Core programu CodeTwo Exchange Rules Pro została zaprojektowana specjalnie dla Windows Server Core 2019. W związku z brakiem graficznego interfejsu użytkownika dla Windows Server Core należy zainstalować CodeTwo Exchange Rules Pro używając dedykowanego pliku msi setup poprzez Command Prompt (cmd). W celu zarządzania programem należy zainstalować Panel Administracyjny CodeTwo Exchange Rules Pro ze standardowego pliku .exe na każdej maszynie połaczonej z Serwerem Exchange korzystając z standardowej instrukcji instalacji.

Sprawdź szczegółową instrukcję instalacji na Server Core.

Instalacja standardowa

Wykonaj poniższe kroki w celu instalacji CodeTwo Exchange Rules Pro.

 

Pobierz lub skopiuj instalator dla każdego serwera z rolą Mailbox (Exchange 2019, 2016 i 2013) lub Hub Transport (Exchange 2010 i 2007).

 

Instalator zawiera dwa moduły: Exchange Rules Pro Service i Panel Administracyjny Exchange Rules Pro. Rozpocznij od instalacji Exchange Rules Pro na każdym z serwerów z rolą Mailbox (w przypadku Exchange 2010 i 2007 na serwerach z rolą Hub Transport). Uwaga! Podczas instalacji usługa transportowa Microsoft Exchange zostanie zatrzymana i uruchomiona ponownie.

 

Aby tworzyć lub edytować reguły, musisz zainstalować Panel Administracyjny. Zalecamy zainstalować go na stacji roboczej, znajdującej się w tej samej domenie, co Exchange Rules Pro Service lub poza nią. Pobierz lub skopiuj instalator na wybrany komputer i uruchom go.

 

Przyjrzyj się krótkiemu screencastowi, który uruchomi się zaraz po zakończeniu instalacji programu. Zapoznaj się ze wskazówkami, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie i przystąp do tworzenia swoich pierwszych reguł!

Instrukcja instalacji na Server Core

Wersja Server Core programu CodeTwo Exchange Rules Pro została zaprojektowana specjalnie dla Windows Server Core 2019. W związku z tym, że ta wersja serwera nie została wyposażona w graficzny interfejs użytkownika należy zainstalować CodeTwo Exchange Rules Pro używając dedykowanego pliku msi setup poprzez Command Prompt (cmd). W celu zarządzania programem należy zainstalować Panel Administracyjny CodeTwo Exchange Rules Pro ze standardowego pliku .exe na każdej maszynie połączonej z Serwerem Exchange korzystając ze standardowej instrukcji instalacji.

Sprawdź szczegółową instrukcję instalacji na Server Core.

Wersja próbna

Program może być bezpłatnie używany przez 30 dni. Podczas tego okresu, wersja próbna programu działa dokładnie tak samo jak jego pełna wersja. Kiedy okres próbny wygaśnie, CodeTwo Exchange Rules Pro nie będzie przetwarzał żadnych wiadomości, ale Tester Reguł może wciąż być używany. Dowiedz się więcej...

Jeśli Twoja organizacja potrzebuje dodatkowego czasu na przetestowanie CodeTwo Exchange Rules Pro, a wersja próbna wygasła, skontaktuj się z nami.

Pełna wersja

Aby aktywować wersję testową, należy zakupić klucz licencyjny i użyć go do aktywacji programu. Przejdź do formularza zamówienia.

Wszystkie ustawienia z wersji testowej zostaną zachowane - nie są wymagane żadne zmiany prócz aktywowania programu zakupionym kluczem licencji. Więcej o aktywacji...

Aktualizacja

Aby zaktualizować starsze wersje programu, pobierz najnowsze oprogramowanie i rozpocznij proces instalacyjny. Wcześniejsza wersja programu będzie wykryta i automatycznie zaktualizowana. Wszystkie dane i ustawienia konfiguracji zostaną zachowane.

Program instalacyjny aktualizacji zatrzymuje i ponownie uruchamia usługę transportową serwera Exchange. Po zaktualizowaniu oprogramowania może być konieczne ponowne uruchomienie serwera Exchange.