Zupełnie nowy edytor szablonów w CodeTwo Email Signatures for Office 365

CodeTwo Email Signatures for Office 365 – nasze flagowe rozwiązanie do zarządzania podpisami email i notami prawnymi w Office 365 – otrzymało całkowicie nowy edytor szablonów. Jest szybszy, wydajniejszy i jeszcze łatwiejszy w obsłudze.

Zupełnie nowy edytor podpisów email od CodeTwo.

Nowy wbudowany edytor szablonów w pierwszej kolejności pozwala skupić się na układzie podpisu, a nie na tym, jak dany układ uzyskać w kodzie HTML. Szeroki wybór szablonów podpisów email ma ułatwić i przyspieszyć proces tworzenia własnego firmowego szablonu na bazie już istniejących wzorów. Dlatego kiedy uruchomisz edytor, pojawi się Signature template library – biblioteka gotowych do użycia profesjonalnych szablonów przygotowanych przez naszych ekspertów HTML. Różnorodność szablonów pozwala na wybranie odpowiedniego układu podpisu, dopasowanego do indywidualnych potrzeb biznesowych firmy.

Wybrany szablon, przed jego otwarciem w edytorze, zostanie wyświetlony w oknie Quick customization. Tutaj w łatwy i szybki sposób możesz wstępnie zmodyfikować układ wybranego szablonu poprzez zaznaczenie lub odznaczenie poszczególnych elementów podpisu dostępnych w panelu bocznym okna.

Po tym wstępnym przygotowaniu szablonu jest on otwierany w edytorze szablonów, gdzie możesz go dalej udoskonalać i modyfikować. Graficzny interfejs edytora pozwala na szybkie i łatwe dodawanie firmowego logo, zdjęć użytkowników Office 365, banerów promocyjnych czy ikon społecznościowych linkujących do oficjalnych profili organizacji. Śmiało możesz dostosowywać czcionki i kolory, wymieniać lub dodawać nowe pola dynamiczne (placeholdery), a jeśli korzystasz z podpisów dodawanych po stronie serwera, możesz także eksperymentować z banerami bocznymi czy nagłówkiem. Wszystko to uzyskasz bez potrzeby ingerowania w kod HTML. Jeśli natomiast wolisz pracować na kodzie źródłowym danego szablonu, edytor daje również taką możliwość.

Nasz nowy edytor szablonów jest już dostępny dla wszystkich tenantów Office 365 korzystających z CodeTwo Email Signatures for Office 365. Wystarczy uruchomić Manage Signatures App do zarządzania regułami, a następnie w zakładce Design kliknąć przycisk Edit signature.

Wypróbuj za darmo

Jeśli jeszcze nie znasz CodeTwo Email Signatures for Office 365, skorzystaj z darmowej 14-dniowej wersji testowej i sprawdź jakie nowe możliwości dla twojej organizacji niosą dobrze przygotowane podpisy email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.