Zima przyszła wcześnie

W tym roku zima zaskoczyła nie tylko drogowców, ale wszystkich mieszkańców naszego miasta. 10 cm śniegu, wirujące jak baletnice samochody na letnich oponach i brak prądu w połowie miasta to rzadkość jak na sam początek jesieni. W CodeTwo jednak bez zmian – prąd jest, poranny briefing był, humor dopisywał wszystkim, a duża ilość komputerów w firmie sprawiła, że i tak musieliśmy mieć otwarte okna, żeby nie było nam za ciepło. Można powiedzieć, że dzień jak co dzień, ale jednak było inaczej, gdyż mieliśmy dzisiaj wyjątkową wizytę. Tajemnicza postać ze śniegu i starych łodyg winogronowych zapukała w okno działu suportu. Nie wiedzieliśmy co zrobić… obiadu nie chciał (w lodówce były dobre pierogi), pieniędzy nie chciał (kierownik marketingu miał – zawsze ma i to nie wiadomo skąd), więc dostał stopkę CodeTwo.

CodeTwo SnowMan

CodeTwo SnowMan

Teraz czekamy na Boże Narodzenie.

3 thoughts on “Zima przyszła wcześnie


  1. Podobny jegomość zmiatał w którąś zimę, do mnie na parapet… podeślę później foto na flickr’a, może rozpoznacie kolesia… wydaje mi się jedynie że nieco schudł ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.