Nowość: zarządzanie prawami dostępu w CodeTwo Email Signatures for Office 365

CodeTwo Email Signatures for Office 365 wzbogaciło się o nową funkcjonalność: zarządzanie prawami dostępu. Opcja ta jest dostępna we wszystkich geolokalizacjach. Administrator może teraz wybrać konkretną osobę lub zespół do zarządzania firmowymi podpisami email. Oddelegowanie zadań związanych z obsługą firmowych stopek nie tylko pozwala odciążyć dział IT, ale i znacznie usprawnia zarządzanie podpisami w firmie. Oto jak można wykorzystać tę funkcjonalność:

  • Oddelegowując wszystkie zadania związane z zarządzaniem stopkami do działu marketingu. Dzięki temu, to marketing będzie odpowiedzialny za dodanie odpowiedniego bannera i ustawienie kampanii reklamowych w podpisach email. Dodatkowo, można przypisać uprawnienia członkowi działu prawnego, żeby mógł on dopisać właściwe noty prawne.
  • Wybierając konkretne osoby do zarządzania stopkami w firmie. Administrator także zachowa dostęp do Manage Signatures App. Dzięki temu, można ustalić osobę która będzie trzymała pieczę nad regułami dodającymi stopki do wiadomości email. Jako że istnieje możliwość tworzenia reguł w trybie wyłączonym, administrator, lub inna wyznaczona osoba, może zawsze upewniać się czy warunki przy których dodana będzie dana stopka są odpowiednio skonfigurowane.
CodeTwo Email Signatures for Office 365 zarządzanie prawami dostępu

Bardzo ważną cechą tej funkcjonalności jest fakt że przypisując uprawnienia do aplikacji, nie dodaje się nowych uprawnień w Office 365. Co więcej, dzięki przyjaznemu interfejsowi i łatwemu w obsłudze edytorowi podpisów, każdy powinien bez trudu stworzyć projekt podpisu. Daje to dużą szansę na to że użytkownicy będą w stanie posługiwać się aplikacją bez dodatkowych szkoleń.

Jak przypisać prawa dostępu do odpowiednich użytkowników

Przypisywanie uprawnień do CodeTwo Email Signatures for Office 365 jest wyjątkowo proste do wykonania:

  1. Po zalogowaniu do CodeTwo Admin Panel, należy przejść na zakładkę Tenants. Następnie kliknąć na koło zębate obok nazwy tenanta by przejść do opcji zarządzania.:
    zarządzanie prawami dostępu w CodeTwo Email Signatures for Office 365
  2. Następnym krokiem jest przejście na zakładkę Manage Signatures App users i dodanie dowolnego użytkownika lub grupy:
    Zarządzanie prawami dostępu w CodeTwo Email Signatures for Office 365

Wybrane osoby i członkowie grup będą miały dostęp do Manage Signatures App. Dostęp ten pozwala na wykonywanie wszystkich czynności związanych z projektowaniem i konfiguracją automatycznych podpisów email w danej organizacji.

Dowiedz się więcej o zarządzaniu prawami dostępu do CodeTwo Email Signatures for Office 365

Więcej o CodeTwo Email Signatures for Office 365

CodeTwo Email Signatures for Office 365 jest narzędziem, które pozwala na ujednolicenie podpisów email w każdej organizacji korzystającej z Office 365. Korzystając z tej aplikacji można cieszyć się profesjonalnymi podpisami email i notami prawnymi niezależnie od używanego klienta poczty czy urządzenia.

Dowiedz się więcej o CodeTwo Email Signatures for Office 365

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.