Wersja 2.8.2.15 CodeTwo Exchange Sync już dostępna!

Właśnie udostępniliśmy nową wersję CodeTwo Exchange Sync (2.8.2.15). Aktualizację można pobrać już z naszej strony internetowej. Pełna lista zmian dostępna jest w historii wersji.


Kluczowe poprawki to:

  • Poprawka: Program nie potrafił połączyć się z serwerem Exchange, który nie posiadał w Active Directory atrybutu mówiącego o jego wersji.
  • Poprawka: Program w nieokreślonych momentach przestawał synchronizować. Najczęściej wynikało to z chwilowego braku połączenia do serwera Exchange. Wymagany był restart usługi, aby synchronizacja była wznowiona.
  • Poprawka: Nie wszystkie elementy były synchronizowane w sytuacji, kiedy w krótkim czasie powstała duża liczba elementów.
  • Poprawka: Tytuł elementów nie zawsze był aktualizowany, pomimo narzucających takie zachowanie ustawień.

Zalecamy aktualizację oprogramowania wszystkim użytkownikom. Aby to zrobić, należy pobrać program instalacyjny i uruchomić go na maszynie gdzie zainstalowana jest poprzednia wersja. Po zakończonej aktualizacji wszystkie ustawienia i klucze licencyjne będą zachowane. Aktualizacja jest darmowa.

Czym jest CodeTwo Exchange Sync?

CodeTwo Exchange Sync to narzędzie synchronizujące wybrane dane z Exchange Server. Umożliwia synchronizację folderów w czasie rzeczywistym, pozwalając min. na tworzenie grupowych kalendarzy.

Synchronizacja może przebiegać na wiele różnych sposobów takich jak: replikacja elementów skrzynek pocztowych z jednego foldera do wielu, z wielu do jednego oraz z wielu do wielu. Zsynchronizowane obiekty mogą być filtrowane bądź modyfikowane podczas replikacji. CodeTwo Exchange Sync jest rozwiązaniem cenionym za swoje zastosowania administracyjne, pozwala bowiem użytkownikom synchronizować ich foldery publiczne z urządzeniami przenośnymi, albo stworzyć automatycznie aktualizowany kalendarz grupowy w Exchange Server.

Odwiedź oficjalną stronę internetową CodeTwo Exchange Sync, aby dowiedzieć się więcej.

Pobierz najnowszą wersję programu CodeTwo Exchange Sync.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.