Wersja 2.8.2.15 CodeTwo Exchange Sync już dostępna!

Właśnie udostępniliśmy nową wersję CodeTwo Exchange Sync (2.8.2.15). Aktualizację można pobrać już z naszej strony internetowej. Pełna lista zmian dostępna jest w historii wersji.


Kluczowe poprawki to:

  • Poprawka: Program nie potrafił połączyć się z serwerem Exchange, który nie posiadał w Active Directory atrybutu mówiącego o jego wersji.
  • Poprawka: Program w nieokreślonych momentach przestawał synchronizować. Najczęściej wynikało to z chwilowego braku połączenia do serwera Exchange. Wymagany był restart usługi, aby synchronizacja była wznowiona.
  • Poprawka: Nie wszystkie elementy były synchronizowane w sytuacji, kiedy w krótkim czasie powstała duża liczba elementów.
  • Poprawka: Tytuł elementów nie zawsze był aktualizowany, pomimo narzucających takie zachowanie ustawień.

Zalecamy aktualizację oprogramowania wszystkim użytkownikom. Aby to zrobić, należy pobrać program instalacyjny i uruchomić go na maszynie gdzie zainstalowana jest poprzednia wersja. Po zakończonej aktualizacji wszystkie ustawienia i klucze licencyjne będą zachowane. Aktualizacja jest darmowa.

Czym jest CodeTwo Exchange Sync?

CodeTwo Exchange Sync to narzędzie synchronizujące wybrane dane z Exchange Server. Umożliwia synchronizację folderów w czasie rzeczywistym, pozwalając min. na tworzenie grupowych kalendarzy.

Synchronizacja może przebiegać na wiele różnych sposobów takich jak: replikacja elementów skrzynek pocztowych z jednego foldera do wielu, z wielu do jednego oraz z wielu do wielu. Zsynchronizowane obiekty mogą być filtrowane bądź modyfikowane podczas replikacji. CodeTwo Exchange Sync jest rozwiązaniem cenionym za swoje zastosowania administracyjne, pozwala bowiem użytkownikom synchronizować ich foldery publiczne z urządzeniami przenośnymi, albo stworzyć automatycznie aktualizowany kalendarz grupowy w Exchange Server.

Odwiedź oficjalną stronę internetową CodeTwo Exchange Sync, aby dowiedzieć się więcej.

Pobierz najnowszą wersję programu CodeTwo Exchange Sync.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*