Aktualizacja CodeTwo Exchange Sync: Synchronizuj foldery w Exchange 2016!

Dla wszystkich tych, którzy już pracują na serwerach Exchange 2016 i z niecierpliwością oczekują pojawienia się możliwości synchronizacji folderów Exchange, mamy dobre wieści – CodeTwo Exchange Sync, nasz program do automatycznej synchronizacji danych między folderami Exchange (np. między folderami publicznymi a prywatnymi), wspiera synchronizację również w środowisku Exchange 2016.

Synchronizuj foldery publiczne w Exchange 2016.

Dodanie wsparcia dla synchronizacji na serwerach Exchange 2016 wbrew pozorom nie było zadaniem szybkim i łatwym, ponieważ nasz program używa MAPI oraz CDO (Collaboration Data Objects), które nie są wspierane przez serwer Exchange 2016.

W rezultacie CodeTwo Exchange Sync w wersji 2.7 został przebudowany i teraz w pełni wspiera Exchange 2016, należy się tylko upewnić, że:

  • Program nie jest zainstalowany bezpośrednio na serwerze Exchange 2016 (do instalacji można wykorzystać jedynie maszyny klienckie),
  • Komputer, na którym będzie zainstalowany program jest wyposażony w Outlooka 2013 lub Outlooka 2010 (każda inna wersja nie jest wspierana) oraz .NET 4.0 (lub wyższy).

Więcej informacji na temat wprowadzonych zmian znajduje się w historii wersji programu oraz w instrukcji użytkownika (sekcja System requirements).

Jak pobrać CodeTwo Exchange Sync?

W celu pobrania najnowszej wersji 2.7 należy przejść na oficjalną stronę produktu lub kliknąć poniższy link:

Pobierz CodeTwo Exchange Sync wer. 2.7

Najnowszą wersję wystarczy zainstalować na komputerze z aktualnie używaną starszą wersją CodeTwo Exchange Sync (przed instalacją należy się upewnić, czy aktualne środowisko jest wspierane przez najnowszą wersję). Jeśli nie używasz żadnej poprzedniej wersji programu wystarczy zainstalować pobrany plik na dowolnym komputerze spełniającym wymagania systemowe.

Aktualizacja do wersji 2.7 jest darmowa dla wszystkich użytkowników posiadających licencjonowaną (pełną) wersję produktu.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, 24h/dobę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.