Stopkowstrzymywacz

W międzyczasie, kiedy proces ?tworzenia? nowej (odlotowej) wersji Exchange Rules 2003 powoli dobiega końca, pozwolę sobie przedstawić garść pomysłów na polską nazwę dla jednej z funkcjonalności programu.

Otóż nowa wersja będzie pozwalała na blokowanie dodawania stopek w przypadku, gdy w temacie lub treści wiadomości znajdzie się zdefiniowana wcześniej fraza. Jako, że angielska nazwa dla takiej funkcjonalności nasuwa się wręcz intuicyjnie np. suppress footnote, to dla odpowiednika polskiego już nie jest tak ?easy?.

Padło wiele pomysłów:

  • filtr treści (odpadło w przedbiegach z racji tego, że to nie jest filtr)
  • blokada stopek
  • poskramiacz stopek
  • wyłączenie stopek
  • tłumienie stopek

Jednak nic nam nie przypadło do gustu i zdecydowaliśmy, że koniec z drętwymi i mało mówiącymi nazwami w programach. Klamka zapadła? będzie Stopkowstrzymywacz.

Na dowód tego, że to nie kit, przedstawiam zrzuty ekranu.
Stopkowstrzymywacz(01)

Na powyższym widać okno ustawień zaawansowanych, gdzie znajduje się sekcja z konfiguracją Stopkowstrzymywacza. Po kliknięciu przycisku Konfiguruj przeniesiemy się na okno poniżej?
Stopkowstrzymywacz(02)

Teraz to już nikt nie powinien mieć żadnych wątpliwości? dzięki Stopkowstrzymywaczowi powstrzymamy każdą stopkę.

PS. A jeżeli ktoś jest ciekaw jak to się skończy i jakie jeszcze atrakcje zostaną przewidziane w nadchodzącym Exchange Rules 2003, niech nie pomija działu programy na www.outlook.pl i wypatruje najnowszej wersji.

3 thoughts on “Stopkowstrzymywacz


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.