Programmers @ work

Jak wszystkim wiadomo, CodeTwo Public Folders to program sieciowy. Prace i testy nad tego typu oprogramowaniem często muszą przebiegać na kilku fizycznych komputerach jednocześnie. A że nasze biuro jest duże, programiści muszą korzystać z dodatkowych systemów łączności, co widać na załączonych obrazkach.

Halo, Halo Włodku!

01.jpg

Halo, Halo Darku!

04.jpg

Czy widzisz to co ja?

02.jpg

Hmm, yyy, tak! Oczywiście!

05.jpg

A w ogóle, co u Ciebie?

06.jpg

2 thoughts on “Programmers @ work


  1. Za tydzień wszystkie najtęższe lokalne karki będą trzymały komórę jak na ostatnim zdjęciu;D Będzie pewien problem z jednoczesnym prowadzeniem golfa i obejmowaniem blondi, ale dadzą radę. Takiego chwytu jeszcze nie widziałam;) Łu, jesteś Mistrzu!

  2. Ja nie wiem, czy u Panów z dużymi bicepsami wykonalna jest taka figura – ręce zazwyczaj zginają im się w ściśle określonym i ograniczonym zakresie. A Łu ma ręce długie -jak gramy w lotki, to musi stać dwa razy dalej od pozostałych, żeby nie wbijać lotek w tarczę bez rzucania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.