Praca dla programistów w Jeleniej Górze.

Jelenia Góra, stolica Karkonoszy, centrum Kotliny Jeleniogórskiej. Jeśli myślisz, że możesz tu jedynie pojeździć trochę na rowerze czy też tylko pospacerować po górach to się mylisz. To urokliwe, spokojne miasto z przepiękną starówką i malowniczymi widokami na Karkonosze przyciąga coraz więcej profesjonalistów, zwłaszcza z intensywnie rozwijającej się branży IT, której lokalnie przewodzi firma CodeTwo.

Kiedy dwóch braci zakładało firmę wystarczyła mała i ciasna kawalerka oraz rodzinna atmosfera w niewielkim, pięcioosobowym zespole. Po 7 latach jest już nas ponad 50 osób mieszczących się w dwóch biurach w Jeleniej Górze oraz jednym we Wrocławiu, a mały lokal mieszkalny zamieniliśmy na dwie kamienice i biurowiec. Nasz zespół składa się z młodych, kreatywnych ludzi nastawionych na rozwój, innowacyjność i chęć budowania coraz silniejszej marki CodeTwo. Z ludzi, którzy utrzymują tą samą serdeczną i rodzinną atmosferę, co przed laty.

Zatrudnienie w głównej siedzibie w Jeleniej Górze znajdują ludzie z bardzo różnych branż – filolodzy, politolodzy czy też muzycy, co nie przeszkadza im w zdobywaniu pierwszych programistycznych szlifów.

Nasze szeregi zasilają głównie developerzy posługujący się językami C#, C++,PHP, ASP .NET. Każdy programista jest częścią grupy produkcyjnej zajmującej się wydzielonym projektem lub konkretnym programem. Dzięki temu, mają oni możliwość współpracy ze wszystkimi członkami załogi w zależności od realizowanego w danym momencie planu.

Praca w stolicy Karkonoszy, to praca z dala od zgiełku dużego miasta, blisko gór i szlaków turystycznych, a jednocześnie pozwalająca spełniać się w bardzo dynamicznie rozwijającej się branży IT. Jeżeli więc interesują Cię nowe technologie, możliwość tworzenia oprogramowania czy też ogólnie branża informatyczna ale nie zdobyłeś jak dotąd wystarczającego doświadczenia w programowaniu, zapraszamy do pracy w Jeleniej Górze. To właśnie Ciebie szukamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.