Praca dla programistów w CodeTwo

Firma CodeTwo poszukuje kandydata na stanowisko programisty .NET C# lub C++. Chcesz realizować ambitne projekty i brać udział w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań na najwyższym światowym poziomie? Wyślij swoje CV, a być może dołączysz do teamu tworzącego oprogramowanie dla tysięcy zadowolonych klientów z całego świata. Więcej szczegółów na stronie CodeTwo w zakładce Praca.

Praca w CodeTwo

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość bibliotek i technologii .NET.
  • Bardzo dobra znajomość programowania w języku C# lub C++.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej.

Zakres obowiązków:

  • Udział w rozwijaniu obecnych produktów firmy oraz w tworzeniu nowego oprogramowania.
  • Dokumentowanie wyników swojej pracy.

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie plus premie za terminową realizację projektów.
  • Pracę na pełen etat na umowę o pracę w biurze firmy w centrum Jeleniej Góry.
  • Ciekawą pracę przy rozwijaniu komercyjnego oprogramowania, z którego korzystają tysiące osób na całym świecie.
  • Pracę w jednej z najnowocześniejszych firm w regionie.

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres praca@codetwo.com. W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia – CS/154/C2. W CV prosimy umieścić klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29-08-97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883.”

Więcej o firmie CodeTwo
Więcej o możliwościach pracy w CodeTwo