Praca dla anglistów i germanistów we Wrocławiu i Jeleniej Górze

CodeTwo jest młodą, dynamicznie rozwijająca się firmą programistyczną, która sprzedaje swoje autorskie oprogramowanie dla klientów z całego świata. Nasze programy zdecydowanie usprawniają administrowanie serwerami pocztowymi w firmach na całym świecie oraz wspomagają pracę grupową w mniejszych przedsiębiorstwach.

Obecnie CodeTwo zatrudnia ponad 60 pracowników, w dwóch biurach w Jeleniej Górze i Wrocławiu. Aż trudno pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu, pracowało z nami niespełna 30 osób, a nasza firma mieściła się w jednym małym biurze w Jeleniej Górze.

W związku z tak szybkim rozwojem firmy, CodeTwo ciągle poszukuje nowych pracowników – nie tylko programistów, ale i anglistów, germanistów, osób biegle posługujących się językami obcymi. Jeżeli masz zacięcie komputerowe, interesują Cię nowe technologie, to właśnie Ciebie szukamy. Do naszych szeregów śmiało dołączają kolejni filolodzy by wspierać naszą firmę w działach wsparcie Klienta lub Marketingu.

Praca w naszym zespole to:

 • ciągłe wyzwania,
 • praca twórcza,
 • satysfakcja z rozwiązania złożonych problemów,
 • możliwość ciągłego używania języka obcego w kontaktach z klientami zza granicy i rozwój słownictwa branżowego i biznesowego,
 • elastyczne godziny pracy,
 • możliwość pracy w stolicy Karkonoszy Jeleniej Górze lub stolicy Dolnego Śląska – Wrocławiu – to Ty decydujesz gdzie chcesz pracować.

Jeśli czujesz, że i Ty mógłbyś się sprawdzić w branży IT i chciałbyś mieć kontakt z klientami z całego świata – dołącz do nas.

4 thoughts on “Praca dla anglistów i germanistów we Wrocławiu i Jeleniej Górze


 1. Witam.Mam na imię Klim i biegle posługuję się językiem rosyjskim i polskim. Jestem zainteresowany podjęciem pracy.Pozdrawiam K.K.

 2. Witam,

  Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Obecnie nie poszukujemy pracowników posługujących się językiem rosyjskim, aczkolwiek zapraszamy do przeglądania naszej strony internetowej, śledzenia bieżących wydarzeń i procesów rekrutacyjnych. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: www.codetwo.pl/praca/kontakt/

  Pozdrawiam,
  Ewelina Piątek

 3. Witam ,
  Jestem zainteresowana podjęciem pracy u państwa w Jeleniej Górze . Z wykształcenia jestem Germanistą , magistrem po uniwersytecie szczecińskim . Mam Na imię Milena i jestem pełną optymizmu mamą i żoną
  pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.