Poprawka do problemu związanego z aktualizacją Microsoft Exchange 2010 SP3 RU1

Poprawki do CodeTwo Exchange Rules 2010 i CodeTwo Exchange Rules PRONa naszej stronie dostępne są już nowe wersje programów Codetwo Exchange Rules 2010 i CodeTwo Exchange Rules PRO, rozwiązujące problem błędnego działania aplikacji (nieprawidłowe wstawianie stopek do wiadomości email), gdy do Microsoft Exchange 2010 SP3 instalowana była aktualizacja Rullup 1. O problemie pisaliśmy na naszym blogu w tym artykule.

Wszystkim użytkownikom CodeTwo Exchange Rules 2010 i CodeTwo Exchange Rules PRO (pracującym na platformie Exchange 2010) zalecamy aktualizację odpowiednio do wersji CodeTwo Exchange Rules 2010 2.4.0 i CodeTwo Exchange Rules PRO 1.4.8. W tym celu należy pobrać najnowszą wersję programu z naszej strony i uruchomić ją na serwerze, na którym zainstalowana jest wcześniejsza wersja – aktualizacja przeprowadzona zostanie automatycznie, zachowując wszystkie ustawienia użytkownika. Więcej na temat aktualizowania produktów CodeTwo przeczytasz w tym artykule.

UWAGA: Aktualizacja nie zmienia statusu licencjonowania i jest darmowa dla wszystkich właścicieli licencji CodeTwo Exchange Rules PRO i dla właścicieli licencji CodeTwo Exchange Rules 2010 2.x.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt – jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę od poniedziałku do piątku.

Pobierz CodeTwo Exchange Rules 2010 2.4.0
Pobierz CodeTwo Exchange Rules PRO 1.4.8
Aktualizowanie produktów CodeTwo – instrukcja
Skontaktuj się z nami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.