www.Outlook.pl – Wszystko na temat Microsoft Outlook

Być może nie każdy z korzystających z naszego oprogramowania, czy to darmowego czy komercyjnego, wie, że prowadzimy również portal informacyjny na temat programu Microsoft Outlook. Portal znajduje się oczywiście pod adresem www.outlook.pl, bardziej trafny adres trudno było wymyślić. Na razie na portalu znajduje się forum oraz artykuły tematyczne poświęcone głównie Microsoft Outlook, ale nie tylko, znajdziecie tam również artykuły i porady na temat programu Outlook Express, Microsoft Excel, czy Microsoft Exchange Server. Autorami artykułów jesteśmy przeważnie my, czyli ludzie z CodeTwo, ale część z nich została również napisana przez użytkowników forum. Obecnie artykułów jest około 150, więc można w nich znaleźć sporą dawkę praktycznej wiedzy na temat bardziej efektywnego wykorzystania Microsoft Outlook i innych programów.

Forum internetowe znajdujące się na portalu www.outlook.pl jest głównie na temat Microsoft Office Outlook i jest największym polskim forum poświęconym właśnie temu programowi, choć duża część tematów dotyczy programu Outlook Express. Obecnie na forum znajduje się prawie 15 000 postów, co przy tak wyspecjalizowanym temacie, jest całkiem pokaźną liczbą. Korzystając z okazji chciałbym podziękować najaktywniejszemu użytkownikowi na forum, który kryje się pod nickiem OShon i kilka dni temu przekroczył magiczną barierę własnoręcznie napisanych 1000 postów! OShon, dziękujemy!

Niedawno zmieniliśmy układ strony głównej www.outlook.pl. Obecnie zawiera ona informacje o ostatnio poruszanych wątkach na forum, najnowszych artykułach, najaktywniejszych użytkownikach, itp. Jest to zalążek portalu tematycznego poświęconego głównie programowi Microsoft Outlook, który chcemy uruchomić w niedalekiej przyszłości, a który zawierał będzie, oprócz istniejących już forum i artykułów, także inne działy.

Zachęcamy do odwiedzania portalu www.outlook.pl i czytania porad i artykułów na temat programu Microsoft Outlook. Co tydzień znajdziecie nową praktyczną poradę, dzięki której będziecie mogli sprawniej i szybciej wykonywać codzienne zadania przy komputerze, przez co będziecie mieć więcej czasu na ciekawsze zadania z dala od komputera.

Strona główna portalu www.outlook.pl

Artykuły i porady na temat Microsoft Outlook

Forum w większości poświęcone programowi Microsoft Outlook

2 thoughts on “www.Outlook.pl – Wszystko na temat Microsoft Outlook


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.