Ostatnia szansa by wygrać $1000 w konkursie CodeTwo!

Konkurs CodeTwoJeszcze tylko przez niecałe dwa dni czekamy na Wasze opinie dotyczące naszych programów. Już w najbliższy piątek zbierzemy wszystkie wpisy i wylosujemy 6 zwycięzców, z których jedna osoba wygra główną nagrodę ($1000), a pozostałe pięć po $200 każda. Jeżeli zatem nadal wahasz się, czy dołączyć do grona uczestników naszego konkursu, są to ostatnie chwile by się zdecydować. Co należy zrobić by wziąć udział w losowaniu?

Aby otrzymać szansę na wygranie nagród, należy przesłać nam swoją opinię dotyczącą któregokolwiek z naszych programów, płatnego lub darmowego, za pośrednictwem formularza na stronie www.codetwo.com/testimonials. Wpis musi zawierać 200-500 znaków oraz zdjęcie osoby piszącej. Każda opinia jest publikowana na stronie CodeTwo po zaakceptowaniu przez administratora. Komentarze zawierające logo firmy zamiast zdjęcia uczestnika nie są akceptowane.

Nie czekaj zatem i dołącz do konkursu już dziś. W piątek po południu (13.05.2011) lista zwycięzców zostanie opublikowana na naszym blogu oraz na oficjalnej stronie konkursu.

Powodzenia i do zobaczenia wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.